Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart William Shakespeare, Osobnosti zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart William Shakespeare zdarma ke stažení

Další z vektorových obrázků. Tentokrát obsahuje motiv nazvaný William Shakespeare. Klipart William Shakespeare je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart William Shakespeare zdarma ke stažení, Osobnosti vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart William Shakespeare ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1252
1280x1002
800x626
500x391
160x125

Obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 164 733 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: cactus cowboy

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek William Shakespeare je v sekci Obrázky, kliparty osobnosti ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Keltský kříž ke stažení Podívejte se i na obrázek Diazepam ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat vektor SMS zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: free, kliparty, ke stažení, vektorový obrázek, Osobnosti, klipart, ke stáhnutí, grafika, ilustrace, William Shakespeare, William Shakespeare, cliparts, ilustrační obrázek, vektor, obrázek

Doporučené použití klipartu: avatar, časopis, Instagram, články, word, web, textové dokumenty, profil, památník, Facebook, fotokniha, webové stránky, blog, PowerPoint, referáty

Mezi zajímavé kliparty patří i obrázek Lišky ke stažení, klipart Věštkyně ke stáhnutí nebo ilustrace Klobása zdarma Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Můžete jej využívat k čemukoliv zdarma. Původ či jméno skutečného autora díla lze většinou nalézt na webovkách tohoto projektu. Další vektorové ilustrace naleznete taktéž tam.