Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart William Shakespeare, Osobnosti zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart William Shakespeare zdarma ke stažení

Další z vektorových obrázků. Tentokrát obsahuje motiv nazvaný William Shakespeare. Klipart William Shakespeare je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart William Shakespeare zdarma ke stažení, Osobnosti vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek William Shakespeare ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1252
1280x1002
800x626
500x391
160x125

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 164 733 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: cactus cowboy

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart William Shakespeare patří do sekce Ilustrační obrázky osobnosti ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Mrkev zdarma Podívejte se i na vektor Větrný mlýn ke stažení Mohl by vás také zajímat ilustrace Broskev ke stáhnutí. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektorový obrázek, download, ilustrační obrázek, kliparty, William Shakespeare, vektor, William Shakespeare, obrázek, klipart, Osobnosti, grafika, free, zdarma, ke stáhnutí, ilustrace

Doporučené použití klipartu: památník, profil, inkscape, pozvánky, word, PowerPoint, blog, plakát, škola, seminární práce, corelDraw, časopis, kalendář, články, openOffice

Mezi ilustrační grafiku patří i vektor Svazijsko zdarma, obrázek Sbíječka ke stažení nebo klipart Smějící se kytka ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Na jejich stránkách lze často dohledat podrobnosti o dílu (datum, autor). Další zajímavou grafiku naleznete taktéž tam.