Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Stalin, Osobnosti do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Stalin zdarma ke stažení

Stalin je jméno dalšího grafického díla z naší galerie klipartů. Klipart Stalin je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný Stalin lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Stalin zdarma ke stažení, Osobnosti vektor do vašich dokumentů

Obrázek Stalin ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1144x1600
916x1280
572x800
358x500
114x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 49 791 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: suthir

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Stalin je v kategorii Vektorové obrázky osobnosti ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Dálkový ovladač zdarma Podívejte se i na ilustrace Mobil ke stažení Mohl by vás také zajímat klipart Mango ke stáhnutí. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: free, ilustrace, kliparty, ilustrační obrázek, Stalin, grafika, download, Stalin, ke stáhnutí, obrázek, vektorový obrázek, klipart, vektor, cliparts, Osobnosti

Doporučené použití klipartu: avatar, články, profilovka, Instagram, PowerPoint, škola, časopis, word, pozvánky, památník, kalendář, seminární práce, blog, Twitter, dokument

Mezi hezké kresby patří i ilustrace Vuvuzela zdarma, vektor Červená cibule ke stažení nebo obrázek Egyptské pyramidy ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavé kliparty naleznete taktéž tam.