Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Stalin, Osobnosti do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Stalin zdarma ke stažení

Stalin je jméno dalšího grafického díla z naší galerie klipartů. Klipart Stalin je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný Stalin lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Stalin zdarma ke stažení, Osobnosti vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Stalin ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1144x1600
916x1280
572x800
358x500
114x160

Klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 49 791 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: suthir

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Stalin se nachází v kategorii Ilustrační obrázky osobnosti ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Vejce ke stažení Podívejte se i na vektor Tráva ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat ilustrace VW Scirocco zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrační obrázek, free, grafika, vektorový obrázek, obrázek, kliparty, cliparts, Stalin, zdarma, Stalin, vektor, Osobnosti, ke stažení, download, ke stáhnutí

Doporučené použití klipartu: dokumenty, blog, pozvánky, časopis, památník, avatar, Instagram, Twitter, referáty, Pinterest, profil, openOffice, word, prezentace, články

Mezi ilustrační obrázky patří i vektor Megafon ke stažení, obrázek Uganda ke stáhnutí nebo klipart Indiánka zdarma Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další zajímavé ilustrace naleznete taktéž tam.