Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Salvador Allende, Osobnosti zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Salvador Allende zdarma ke stažení

Salvador Allende je dalším zajímavým klipartem - vektorovým obrázkem. Kreslená ilustrace Salvador Allende je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný Salvador Allende lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Salvador Allende zdarma ke stažení, Osobnosti vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Salvador Allende ke stáhnutí

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1057x1600
846x1280
528x800
330x500
106x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 70 191 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: worker

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Salvador Allende se nachází v sekci Obrázky osobnosti ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Hodiny ke stáhnutí Podívejte se i na vektor Nigérie zdarma Mohl by vás také zajímat ilustrace Činely ke stažení. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrace, cliparts, Osobnosti, grafika, free, ke stáhnutí, Salvador Allende, klipart, vektorový obrázek, obrázek, zdarma, ilustrační obrázek, vektor, ke stažení, Salvador Allende

Doporučené použití klipartu: Instagram, PowerPoint, profilovka, prezentace, Facebook, dokumenty, referáty, avatar, památník, Pinterest, webové stránky, kalendář, fotokniha, Twitter, profil

Mezi zajímavé vektory patří i vektor Hlávkový salát ke stáhnutí, obrázek Čarodějka zdarma nebo klipart Holka ke stažení Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Proto je poskytován zdarma za jakýmkoliv účelem. Další informace například o jménu autora autora či datu vzniku předlohy lze většinou nalézt na jejich stránkách. Další kreslené ilustrace naleznete taktéž tam.

Podívejte se také na nové webové stránky obsahující omalovánky pro děti online. Přímo z prohlížeče máte omalovánky aut, omalovánky koní nebo omalovánky mašinek