Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Salvador Allende, Osobnosti zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Salvador Allende zdarma ke stažení

Salvador Allende je dalším zajímavým klipartem - vektorovým obrázkem. Kreslená ilustrace Salvador Allende je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný Salvador Allende lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Salvador Allende zdarma ke stažení, Osobnosti vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Salvador Allende ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1057x1600
846x1280
528x800
330x500
106x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 70 191 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: worker

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Salvador Allende je v kategorii Vektorové obrázky osobnosti ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Roháč zdarma Podívejte se i na obrázek Neptun ke stažení Mohl by vás také zajímat vektor Adolf Hitler ke stáhnutí. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: klipart, cliparts, ke stažení, Salvador Allende, free, Salvador Allende, obrázek, vektorový obrázek, vektor, download, zdarma, kliparty, Osobnosti, grafika, ilustrace

Doporučené použití klipartu: fotokniha, prezentace, Pinterest, Instagram, dokument, články, dokumenty, web, kalendář, avatar, plakát, Twitter, blog, openOffice, profil

Mezi ilustrační grafiku patří i obrázek Banjo zdarma, klipart Jaderná elektrárna ke stažení nebo ilustrace Krtek ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další zajímavou grafiku naleznete taktéž tam.

Podívejte se také na nové webové stránky obsahující omalovánky pro děti online. Přímo z prohlížeče máte omalovánky aut, omalovánky koní nebo omalovánky mašinek