Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Salvador Allende, Osobnosti zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Salvador Allende zdarma ke stažení

Salvador Allende je dalším zajímavým klipartem - vektorovým obrázkem. Kreslená ilustrace Salvador Allende je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný Salvador Allende lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Salvador Allende zdarma ke stažení, Osobnosti vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Salvador Allende ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1057x1600
846x1280
528x800
330x500
106x160

Obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 70 191 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  
  Sdílet na Google+  

Autor ilustrace: worker

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Salvador Allende je v sekci Vektorové obrázky osobnosti ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Paragraf ke stažení Podívejte se i na obrázek Lotos ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat vektor Lékařka zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: klipart, Osobnosti, Salvador Allende, kliparty, cliparts, ke stažení, vektor, ilustrace, download, ke stáhnutí, zdarma, free, grafika

Doporučené použití klipartu: fotokniha, Facebook, kalendář, blog, word, Twitter, prezentace, web, corelDraw, profilovka, inkscape

Mezi zajímavé kliparty patří i obrázek Prvosenka ke stažení, klipart Vlkodlak a duch ke stáhnutí nebo ilustrace Překvapení zdarma Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další vektorové ilustrace naleznete taktéž tam.

Podívejte se také na nové webové stránky obsahující omalovánky pro děti online. Přímo z prohlížeče máte omalovánky aut, omalovánky koní nebo omalovánky mašinek