Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Salvador Allende, Osobnosti zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Salvador Allende zdarma ke stažení

Salvador Allende je dalším zajímavým klipartem - vektorovým obrázkem. Kreslená ilustrace Salvador Allende je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný Salvador Allende lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Salvador Allende zdarma ke stažení, Osobnosti vektor do vašich dokumentů

Klipart Salvador Allende ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1057x1600
846x1280
528x800
330x500
106x160

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 70 191 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: worker

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Salvador Allende se nachází v kategorii Ilustrační obrázky osobnosti ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Palička na maso ke stažení Podívejte se i na klipart Snubní prstýnky ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat obrázek Zaoceánský parník zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektor, ke stáhnutí, obrázek, ilustrační obrázek, klipart, vektorový obrázek, Salvador Allende, free, Osobnosti, zdarma, ke stažení, download, ilustrace, kliparty, grafika

Doporučené použití klipartu: dokumenty, časopis, škola, corelDraw, webové stránky, textové dokumenty, Twitter, Instagram, openOffice, pozvánky, fotokniha, profil, kalendář, avatar, dokument

Mezi zajímavé kliparty patří i klipart Nigérie ke stažení, ilustrace Biohazard ke stáhnutí nebo vektor Buddha zdarma Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Můžete jej využívat k čemukoliv zdarma. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další vektorové ilustrace naleznete taktéž tam.

Podívejte se také na nové webové stránky obsahující omalovánky pro děti online. Přímo z prohlížeče máte omalovánky aut, omalovánky koní nebo omalovánky mašinek