Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Robin Hood, Osobnosti do dokumentů zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Robin Hood zdarma ke stažení

Netradiční ilustrační vektor s názvem Robin Hood. Stahujte klipart Robin Hood v originálním vektorovém formátu SVG, který zaručí nejlepší výsledkou grafickou kvalitu obrázku. Z důvodu kompatibility a usnadnění konverze nabízíme ke stažení i soubory ve formátu JPG nebo PNG a to hned v několika různých rozměrech. Tento vektorový klipart lze využít k jakémukoliv účelu. Můžete ho použít i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Robin Hood zdarma ke stažení, Osobnosti vektor do vašich dokumentů

Obrázek Robin Hood ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

704x1600
564x1280
352x800
220x500
71x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 3 376 609 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Firkin

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Robin Hood je v kategorii Ilustrační obrázky osobnosti ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Štafle zdarma Podívejte se i na ilustrace Hasič ke stažení Mohl by vás také zajímat klipart Školák ke stáhnutí. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: grafika, free, Robin Hood, obrázek, download, Osobnosti, vektor, zdarma, ilustrační obrázek, ilustrace, Robin Hood, ke stažení, vektorový obrázek, kliparty, ke stáhnutí

Doporučené použití klipartu: referáty, avatar, kalendář, Instagram, openOffice, Twitter, škola, články, inkscape, Facebook, časopis, corelDraw, office, Pinterest, pozvánky

Mezi hezké kresby patří i ilustrace Stará bába zdarma, vektor Vozíček ke stažení nebo obrázek Francouzský roh ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Proto je poskytován zdarma za jakýmkoliv účelem. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavé kliparty naleznete taktéž tam.