Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Robin Hood, Osobnosti do dokumentů zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Robin Hood zdarma ke stažení

Netradiční ilustrační vektor s názvem Robin Hood. Stahujte klipart Robin Hood v originálním vektorovém formátu SVG, který zaručí nejlepší výsledkou grafickou kvalitu obrázku. Z důvodu kompatibility a usnadnění konverze nabízíme ke stažení i soubory ve formátu JPG nebo PNG a to hned v několika různých rozměrech. Tento vektorový klipart lze využít k jakémukoliv účelu. Můžete ho použít i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Robin Hood zdarma ke stažení, Osobnosti vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Robin Hood ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

704x1600
564x1280
352x800
220x500
71x160

Klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 3 376 609 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Firkin

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Robin Hood se nachází v kategorii Obrázky, kliparty osobnosti ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Dortík ke stažení Podívejte se i na vektor Adventní svícen ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat ilustrace Pytlík zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrační obrázek, grafika, Robin Hood, ke stáhnutí, vektorový obrázek, cliparts, Osobnosti, kliparty, Robin Hood, ke stažení, zdarma, ilustrace, download, free, vektor

Doporučené použití klipartu: textové dokumenty, škola, pozvánky, referáty, památník, blog, Pinterest, kalendář, články, webové stránky, profil, Twitter, dokument, prezentace, Facebook

Mezi ilustrační obrázky patří i vektor Důl ke stažení, obrázek Panama ke stáhnutí nebo klipart Překvapení zdarma Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další zajímavé ilustrace naleznete taktéž tam.