Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Nikola Tesla, Osobnosti zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Nikola Tesla zdarma ke stažení

Zajímavým výtvorem je bezesporu i další náš obrázek pojmenovaný jednoduše - Nikola Tesla. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Nikola Tesla nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Nikola Tesla zdarma ke stažení, Osobnosti vektor do vašich dokumentů

Obrázek Nikola Tesla ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1263x1600
1010x1280
631x800
395x500
126x160

Vektorový klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 551 134 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Merlin2525

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Nikola Tesla je v sekci Vektorové obrázky osobnosti ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Plechovka s pivem ke stažení Podívejte se i na ilustrace Finsko ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat klipart Martináč měsíčitý zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: download, kliparty, klipart, Nikola Tesla, ke stáhnutí, ilustrace, obrázek, zdarma, Osobnosti, vektor, grafika, ke stažení, cliparts, Nikola Tesla, vektorový obrázek

Doporučené použití klipartu: Instagram, inkscape, dokument, Twitter, dokumenty, word, fotokniha, Pinterest, časopis, památník, plakát, webové stránky, profilovka, openOffice, office

Mezi ilustrační obrázky patří i ilustrace Palec nahoru ke stažení, vektor Hovínko ke stáhnutí nebo obrázek Zimbabwe zdarma Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Pro detailní informace zkuste navštívit jejich webovky. Další zajímavé ilustrace naleznete taktéž tam.