Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Nikola Tesla, Osobnosti zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Nikola Tesla zdarma ke stažení

Zajímavým výtvorem je bezesporu i další náš obrázek pojmenovaný jednoduše - Nikola Tesla. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Nikola Tesla nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Nikola Tesla zdarma ke stažení, Osobnosti vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Nikola Tesla ke stáhnutí

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1263x1600
1010x1280
631x800
395x500
126x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 551 134 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Merlin2525

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Nikola Tesla se nachází v sekci Ilustrační obrázky osobnosti ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Uklízečka ke stáhnutí Podívejte se i na vektor Dolar zdarma Mohl by vás také zajímat ilustrace Hard disk ke stažení. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: obrázek, free, ilustrace, download, ke stáhnutí, klipart, vektor, zdarma, Osobnosti, vektorový obrázek, ilustrační obrázek, Nikola Tesla, grafika, ke stažení, kliparty

Doporučené použití klipartu: Instagram, dokument, openOffice, avatar, profilovka, inkscape, webové stránky, dokumenty, časopis, fotokniha, corelDraw, office, Facebook, Pinterest, textové dokumenty

Mezi zajímavé vektory patří i vektor Otisk prstu ke stáhnutí, obrázek Holčička zdarma nebo klipart Valentýnská bonboniéra ke stažení Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Můžete jej využívat k čemukoliv zdarma. Další informace například o jménu autora autora či datu vzniku předlohy lze většinou nalézt na jejich stránkách. Další kreslené ilustrace naleznete taktéž tam.