Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Nikola Tesla, Osobnosti zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Nikola Tesla zdarma ke stažení

Zajímavým výtvorem je bezesporu i další náš obrázek pojmenovaný jednoduše - Nikola Tesla. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Nikola Tesla nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Nikola Tesla zdarma ke stažení, Osobnosti vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Nikola Tesla ke stáhnutí

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1263x1600
1010x1280
631x800
395x500
126x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 551 134 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  
  Sdílet na Google+  

Autor ilustrace: Merlin2525

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Nikola Tesla se nachází v sekci Kliparty osobnosti ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Přejezd značka ke stáhnutí Podívejte se i na vektor Včela zdarma Mohl by vás také zajímat ilustrace Sushi s mořskou řasou ke stažení. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Nikola Tesla, grafika, klipart, vektor, ilustrace, Nikola Tesla, ilustrační obrázek, free, kliparty, ke stáhnutí, ke stažení, cliparts, download

Doporučené použití klipartu: plakát, dokumenty, škola, referáty, fotokniha, Pinterest, corelDraw, profilovka, kalendář, pozvánky, avatar

Mezi vektorové ilustrace patří i vektor Mapa ke stáhnutí, obrázek Strýček Sam zdarma nebo klipart Che Guevara ke stažení Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další ilustrační grafiku naleznete taktéž tam.