Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Nikola Tesla, Osobnosti zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Nikola Tesla zdarma ke stažení

Zajímavým výtvorem je bezesporu i další náš obrázek pojmenovaný jednoduše - Nikola Tesla. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Nikola Tesla nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Nikola Tesla zdarma ke stažení, Osobnosti vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Nikola Tesla ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1263x1600
1010x1280
631x800
395x500
126x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 551 134 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Merlin2525

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Nikola Tesla je v kategorii Obrázky, kliparty osobnosti ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Sada smajlíků zdarma Podívejte se i na obrázek Fretka ke stažení Mohl by vás také zajímat vektor Jižní Súdán ke stáhnutí. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: klipart, free, ilustrační obrázek, Nikola Tesla, grafika, ilustrace, vektor, vektorový obrázek, Nikola Tesla, obrázek, Osobnosti, kliparty, cliparts, download, zdarma

Doporučené použití klipartu: fotokniha, časopis, avatar, pozvánky, plakát, škola, referáty, dokument, profilovka, corelDraw, profil, kalendář, články, openOffice, seminární práce

Mezi ilustrační grafiku patří i obrázek Nepitná voda zdarma, klipart Slepý smajlík ke stažení nebo ilustrace Mapa Islandu ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další zajímavou grafiku naleznete taktéž tam.