Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Muammar Kaddáfí, Osobnosti zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Muammar Kaddáfí zdarma ke stažení

Muammar Kaddáfí je jméno dalšího grafického díla z naší galerie klipartů. Doporučujeme vám využít všech výhod, které jsou nabízeny vektorovou grafikou. Užijte si špičkové kvality v jakémkoliv rozlišení při zachování stejné souborové velikosti. Stahujte obrázek Muammar Kaddáfí ve formátu SVG. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Muammar Kaddáfí zdarma ke stažení, Osobnosti vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Muammar Kaddáfí ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1352x1600
1081x1280
676x800
422x500
135x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 49 851 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  
  Sdílet na Google+  

Autor ilustrace: worker

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Muammar Kaddáfí je v kategorii Obrázky osobnosti ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Gramofonová deska zdarma Podívejte se i na obrázek Lyžař ke stažení Mohl by vás také zajímat vektor Iglů ke stáhnutí. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: cliparts, Muammar Kaddáfí, grafika, Muammar Kaddáfí, vektorový obrázek, ke stažení, zdarma, download, vektor, klipart, free, ke stáhnutí, obrázek

Doporučené použití klipartu: PowerPoint, prezentace, časopis, články, kalendář, referáty, plakát, profil, blog, Pinterest, web

Mezi kreslené ilustrace patří i obrázek Sporťák zdarma, klipart Souboj dobra a zla ke stažení nebo ilustrace Mapa Jižní Ameriky ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Můžete jej využívat k čemukoliv zdarma. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.