Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Lenin, Osobnosti nejen pro Office zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Lenin zdarma ke stažení

Jednoduchý klipart (clipart) pojmenovaný výstižně - Lenin. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Lenin nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Líbí se vám vektorová grafika pojmenovaná Lenin? Použijte ji jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Lenin zdarma ke stažení, Osobnosti vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Lenin ke stáhnutí

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1352x1600
1081x1280
800x947
422x500
135x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 21 891 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: molumen

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Lenin se nachází v sekci Ilustrační obrázky osobnosti ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Mapa Kanady ke stáhnutí Podívejte se i na vektor Farma zdarma Mohl by vás také zajímat ilustrace Klíč ke stažení. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Osobnosti, ke stáhnutí, grafika, zdarma, klipart, download, obrázek, Lenin, vektor, ilustrační obrázek, vektorový obrázek, ke stažení, Lenin, ilustrace, kliparty

Doporučené použití klipartu: Facebook, webové stránky, Instagram, referáty, Twitter, škola, office, fotokniha, inkscape, dokument, openOffice, plakát, dokumenty, PowerPoint, corelDraw

Mezi vektorové ilustrace patří i vektor Klíč ke stáhnutí, obrázek Farma zdarma nebo klipart Klíč ke stažení Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Další informace například o jménu autora autora či datu vzniku předlohy lze většinou nalézt na jejich stránkách. Další ilustrační grafiku naleznete taktéž tam.

Víte co znamená zkratka AYOR, JFGI nebo WIYF? Tyto a další zkratky naleznete na našem spřáteleném webu.