Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Lenin, Osobnosti nejen pro Office zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Lenin zdarma ke stažení

Jednoduchý klipart (clipart) pojmenovaný výstižně - Lenin. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Lenin nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Líbí se vám vektorová grafika pojmenovaná Lenin? Použijte ji jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Lenin zdarma ke stažení, Osobnosti vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Lenin ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1352x1600
1081x1280
800x947
422x500
135x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 21 891 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: molumen

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Lenin je v kategorii Obrázky, kliparty osobnosti ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Větrný mlýn zdarma Podívejte se i na obrázek Vitamín B3 ke stažení Mohl by vás také zajímat vektor Rozesmátá blondýna ke stáhnutí. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: grafika, klipart, obrázek, kliparty, ke stažení, Lenin, vektorový obrázek, free, cliparts, ke stáhnutí, vektor, download, ilustrační obrázek, Lenin, ilustrace

Doporučené použití klipartu: referáty, fotokniha, openOffice, word, web, textové dokumenty, škola, seminární práce, plakát, Instagram, dokumenty, profil, avatar, Pinterest, PowerPoint

Mezi hezké kresby patří i obrázek Mapa Bhútánu zdarma, klipart Online ke stažení nebo ilustrace Abstraktní květ ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Proto je poskytován zdarma za jakýmkoliv účelem. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další zajímavé kliparty naleznete taktéž tam.

Víte co znamená zkratka AYOR, JFGI nebo WIYF? Tyto a další zkratky naleznete na našem spřáteleném webu.