Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Karl Marx, Osobnosti pro dokumenty zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Karl Marx zdarma ke stažení

Karl Marx je název dalšího obrázku resp. klipartu. Klipart Karl Marx je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Karl Marx zdarma ke stažení, Osobnosti vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Karl Marx ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1436x1600
1148x1280
717x800
449x500
144x160

Obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 304 021 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: worker

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Karl Marx je v sekci Vektorové kliparty osobnosti ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Červené víno ke stažení Podívejte se i na obrázek Spokojený kuchař ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat vektor Hoblík zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Karl Marx, Osobnosti, zdarma, ilustrace, klipart, vektor, obrázek, grafika, vektorový obrázek, ilustrační obrázek, cliparts, ke stažení, free, download, kliparty

Doporučené použití klipartu: plakát, Facebook, office, PowerPoint, profilovka, fotokniha, corelDraw, dokument, časopis, openOffice, referáty, seminární práce, profil, pozvánky, články

Mezi ilustrační obrázky patří i obrázek Mapa ke stažení, klipart Balón ke stáhnutí nebo ilustrace Dolar zdarma Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Původ či jméno skutečného autora díla lze většinou nalézt na webovkách tohoto projektu. Další zajímavé ilustrace naleznete taktéž tam.

Zavzpomínejte na klasiské hry zvané Arkády. Manic miner, Pacman nebo Lemmings si nyní můžete zahrát zdarma a online ve vašem prohlížeči.