Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Karl Marx, Osobnosti pro dokumenty zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Karl Marx zdarma ke stažení

Karl Marx je název dalšího obrázku resp. klipartu. Klipart Karl Marx je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Karl Marx zdarma ke stažení, Osobnosti vektor do vašich dokumentů

Klipart Karl Marx ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1436x1600
1148x1280
717x800
449x500
144x160

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 304 021 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  
  Sdílet na Google+  

Autor ilustrace: worker

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Karl Marx se nachází v kategorii Ilustrační kliparty osobnosti ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Vánoční hvězda ke stažení Podívejte se i na klipart Růžičky ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat obrázek Dalmatin zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: obrázek, Osobnosti, download, ilustrace, kliparty, vektor, zdarma, ke stáhnutí, vektorový obrázek, free, ilustrační obrázek, cliparts, Karl Marx

Doporučené použití klipartu: Twitter, openOffice, škola, Facebook, inkscape, textové dokumenty, profilovka, word, corelDraw, office, webové stránky

Mezi zajímavou grafiku patří i klipart Mapa Španělska ke stažení, ilustrace Xylofon ke stáhnutí nebo vektor Velikonoce zdarma Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další zajímavé vektory naleznete taktéž tam.

Zavzpomínejte na klasiské hry zvané Arkády. Manic miner, Pacman nebo Lemmings si nyní můžete zahrát zdarma a online ve vašem prohlížeči.