Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Karl Marx, Osobnosti pro dokumenty zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Karl Marx zdarma ke stažení

Karl Marx je název dalšího obrázku resp. klipartu. Klipart Karl Marx je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Karl Marx zdarma ke stažení, Osobnosti vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Karl Marx ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1436x1600
1148x1280
717x800
449x500
144x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 304 021 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: worker

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Karl Marx patří do sekce Kliparty osobnosti ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Britská policistka zdarma Podívejte se i na vektor Parní mašinka ke stažení Mohl by vás také zajímat ilustrace Hvězdičky ke stáhnutí. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stažení, free, zdarma, obrázek, kliparty, ilustrační obrázek, ke stáhnutí, klipart, cliparts, Karl Marx, ilustrace, Osobnosti, download, Karl Marx, grafika

Doporučené použití klipartu: web, avatar, textové dokumenty, škola, office, openOffice, word, Twitter, pozvánky, Pinterest, webové stránky, fotokniha, prezentace, kalendář, PowerPoint

Mezi hezké kresby patří i vektor Pošťák zdarma, obrázek Kytka ke stažení nebo klipart Santova lebka ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Na jejich stránkách lze často dohledat podrobnosti o dílu (datum, autor). Další zajímavé kliparty naleznete taktéž tam.

Zavzpomínejte na klasiské hry zvané Arkády. Manic miner, Pacman nebo Lemmings si nyní můžete zahrát zdarma a online ve vašem prohlížeči.