Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart John Fitzgerald Kennedy, Osobnosti zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart John Fitzgerald Kennedy zdarma ke stažení

Tento vektorový klipart (obrázek) má název John Fitzgerald Kennedy. Kreslená ilustrace John Fitzgerald Kennedy je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Tento vektorový klipart lze využít k jakémukoliv účelu. Můžete ho použít i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart John Fitzgerald Kennedy zdarma ke stažení, Osobnosti vektor do vašich dokumentů

Obrázek John Fitzgerald Kennedy ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1336x1600
1069x1280
668x800
417x500
133x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 655 396 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Merlin2525

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart John Fitzgerald Kennedy je v kategorii Ilustrační kliparty osobnosti ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor USB zdarma Podívejte se i na ilustrace Krumpáč ke stažení Mohl by vás také zajímat klipart Znak panna ke stáhnutí. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: grafika, ke stáhnutí, free, download, kliparty, Osobnosti, John Fitzgerald Kennedy, ilustrace, vektor, John Fitzgerald Kennedy, ilustrační obrázek, cliparts, ke stažení, zdarma, obrázek

Doporučené použití klipartu: PowerPoint, referáty, články, blog, webové stránky, avatar, Twitter, inkscape, word, Facebook, plakát, profilovka, dokumenty, textové dokumenty, corelDraw

Mezi ilustrační grafiku patří i ilustrace Malá tanečnice zdarma, vektor Mikuláš ke stažení nebo obrázek Květinový dekor světlý ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Můžete jej využívat k čemukoliv zdarma. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavou grafiku naleznete taktéž tam.