Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Gándhí, Osobnosti pro dokumenty zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Gándhí zdarma ke stažení

Nacházíte se na stránce, která obsahuje vektorový obrázek nazvaný Gándhí. Stahujte klipart Gándhí v originálním vektorovém formátu SVG, který zaručí nejlepší výsledkou grafickou kvalitu obrázku. Z důvodu kompatibility a usnadnění konverze nabízíme ke stažení i soubory ve formátu JPG nebo PNG a to hned v několika různých rozměrech. Náš tip. Použijte obrázek Gándhí v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Gándhí zdarma ke stažení, Osobnosti vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Gándhí ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1469x1600
1174x1280
734x800
459x500
147x160

Obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 24 391 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: cactus cowboy

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Gándhí je v sekci Ilustrační obrázky osobnosti ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Valentýnská srdce ke stažení Podívejte se i na obrázek Lego panáček ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat vektor Vajíčka zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: klipart, zdarma, obrázek, Gándhí, grafika, vektor, Gándhí, ke stáhnutí, ilustrační obrázek, free, vektorový obrázek, ilustrace, Osobnosti, kliparty, download

Doporučené použití klipartu: fotokniha, office, openOffice, časopis, PowerPoint, škola, plakát, dokumenty, články, Pinterest, blog, referáty, Instagram, dokument, corelDraw

Mezi zajímavou grafiku patří i obrázek Maltézský kříž ke stažení, klipart Meče ke stáhnutí nebo ilustrace Gibon zdarma Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Původ či jméno skutečného autora díla lze většinou nalézt na webovkách tohoto projektu. Další zajímavé vektory naleznete taktéž tam.