Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Gándhí, Osobnosti pro dokumenty zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Gándhí zdarma ke stažení

Nacházíte se na stránce, která obsahuje vektorový obrázek nazvaný Gándhí. Stahujte klipart Gándhí v originálním vektorovém formátu SVG, který zaručí nejlepší výsledkou grafickou kvalitu obrázku. Z důvodu kompatibility a usnadnění konverze nabízíme ke stažení i soubory ve formátu JPG nebo PNG a to hned v několika různých rozměrech. Náš tip. Použijte obrázek Gándhí v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Gándhí zdarma ke stažení, Osobnosti vektor do vašich dokumentů

Obrázek Gándhí ke stáhnutí

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1469x1600
1174x1280
734x800
459x500
147x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 24 391 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: cactus cowboy

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Gándhí je v kategorii Obrázky osobnosti ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Stará bába ke stáhnutí Podívejte se i na ilustrace Kořeny zdarma Mohl by vás také zajímat klipart Plazmová televize ke stažení. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektor, Gándhí, ke stáhnutí, cliparts, obrázek, klipart, grafika, free, ilustrace, ke stažení, Osobnosti, kliparty, vektorový obrázek, ilustrační obrázek, zdarma

Doporučené použití klipartu: corelDraw, Twitter, kalendář, časopis, webové stránky, prezentace, články, openOffice, Pinterest, fotokniha, textové dokumenty, referáty, avatar, profilovka, dokumenty

Mezi zajímavé ilustrace patří i ilustrace Franklin Roosevelt ke stáhnutí, vektor Krásné Vánoce zdarma nebo obrázek zelená oliva ke stažení Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další hezké kresby naleznete taktéž tam.