Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Gándhí, Osobnosti pro dokumenty zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Gándhí zdarma ke stažení

Nacházíte se na stránce, která obsahuje vektorový obrázek nazvaný Gándhí. Stahujte klipart Gándhí v originálním vektorovém formátu SVG, který zaručí nejlepší výsledkou grafickou kvalitu obrázku. Z důvodu kompatibility a usnadnění konverze nabízíme ke stažení i soubory ve formátu JPG nebo PNG a to hned v několika různých rozměrech. Náš tip. Použijte obrázek Gándhí v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Gándhí zdarma ke stažení, Osobnosti vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Gándhí ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1469x1600
1174x1280
734x800
459x500
147x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 24 391 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: cactus cowboy

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Gándhí patří do sekce Vektorové obrázky osobnosti ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Štětec zdarma Podívejte se i na vektor Lyndon Johnson ke stažení Mohl by vás také zajímat ilustrace Kolečko ke stáhnutí. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: klipart, ke stažení, cliparts, free, obrázek, download, vektorový obrázek, ilustrace, grafika, Osobnosti, ke stáhnutí, Gándhí, Gándhí, vektor, zdarma

Doporučené použití klipartu: Instagram, fotokniha, dokument, web, prezentace, avatar, články, dokumenty, PowerPoint, Twitter, openOffice, inkscape, profil, profilovka, referáty

Mezi kreslené ilustrace patří i vektor Zlatá ryba zdarma, obrázek Zlatý dárek ke stažení nebo klipart Azerbajdžán ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Můžete jej využívat k čemukoliv zdarma. Na jejich stránkách lze často dohledat podrobnosti o dílu (datum, autor). Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.