Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Franklin Roosevelt, Osobnosti zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Franklin Roosevelt zdarma ke stažení

Franklin Roosevelt je jméno dalšího grafického díla z naší galerie klipartů. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Franklin Roosevelt zdarma ke stažení, Osobnosti vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Franklin Roosevelt ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1153x1600
923x1280
577x800
360x500
115x160

Obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 36 008 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: cactus cowboy

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Franklin Roosevelt je v sekci Vektorové kliparty osobnosti ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Myška ke stažení Podívejte se i na obrázek Ženich a nevěsta ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat vektor Aljaška zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektor, klipart, Franklin Roosevelt, Franklin Roosevelt, cliparts, free, zdarma, download, ke stáhnutí, ke stažení, ilustrační obrázek, Osobnosti, ilustrace, obrázek, kliparty

Doporučené použití klipartu: Instagram, corelDraw, fotokniha, Pinterest, plakát, kalendář, dokument, prezentace, avatar, textové dokumenty, články, office, seminární práce, památník, PowerPoint

Mezi ilustrační obrázky patří i obrázek Lesotho ke stažení, klipart Středoafrická republika ke stáhnutí nebo ilustrace Guinea zdarma Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Proto je poskytován zdarma za jakýmkoliv účelem. Původ či jméno skutečného autora díla lze většinou nalézt na webovkách tohoto projektu. Další zajímavé ilustrace naleznete taktéž tam.