Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Franklin Roosevelt, Osobnosti zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Franklin Roosevelt zdarma ke stažení

Franklin Roosevelt je jméno dalšího grafického díla z naší galerie klipartů. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Franklin Roosevelt zdarma ke stažení, Osobnosti vektor do vašich dokumentů

Klipart Franklin Roosevelt ke stáhnutí

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1153x1600
923x1280
577x800
360x500
115x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 36 008 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: cactus cowboy

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Franklin Roosevelt se nachází v sekci Ilustrační kliparty osobnosti ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Borůvky ke stáhnutí Podívejte se i na klipart 3D smajlík zdarma Mohl by vás také zajímat obrázek Dětská lokomotiva ke stažení. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Osobnosti, Franklin Roosevelt, Franklin Roosevelt, vektor, kliparty, ilustrační obrázek, download, zdarma, ilustrace, ke stáhnutí, cliparts, vektorový obrázek, free, klipart, ke stažení

Doporučené použití klipartu: časopis, PowerPoint, Facebook, kalendář, Twitter, plakát, corelDraw, škola, word, dokument, Instagram, pozvánky, inkscape, seminární práce, články

Mezi zajímavé vektory patří i klipart Perníková chaloupka ke stáhnutí, ilustrace Lupa zdarma nebo vektor Love ke stažení Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Pro další informace a další zajímavá díla navštívte jejich internetovou prezentaci. Další kreslené ilustrace naleznete taktéž tam.