Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Fidel Castro, Osobnosti zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Fidel Castro zdarma ke stažení

Nacházíte se na stránce, která obsahuje vektorový obrázek nazvaný Fidel Castro. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Fidel Castro nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Fidel Castro zdarma ke stažení, Osobnosti vektor do vašich dokumentů

Obrázek Fidel Castro ke stáhnutí

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1365x1600
1092x1280
682x800
427x500
136x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 896 814 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: suthir

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Fidel Castro je v kategorii Ilustrační kliparty osobnosti ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Jaderná elektrárna ke stáhnutí Podívejte se i na ilustrace Pánské toalety zdarma Mohl by vás také zajímat klipart Činely ke stažení. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: zdarma, klipart, Fidel Castro, vektorový obrázek, kliparty, ilustrace, cliparts, Osobnosti, free, ilustrační obrázek, ke stáhnutí, obrázek, download, vektor, ke stažení

Doporučené použití klipartu: office, fotokniha, plakát, články, PowerPoint, dokumenty, profil, word, památník, profilovka, Pinterest, časopis, prezentace, Facebook, Instagram

Mezi zajímavé vektory patří i ilustrace Černošský policista ke stáhnutí, vektor Lesotho zdarma nebo obrázek Albánie ke stažení Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další kreslené ilustrace naleznete taktéž tam.