Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Fidel Castro, Osobnosti zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Fidel Castro zdarma ke stažení

Nacházíte se na stránce, která obsahuje vektorový obrázek nazvaný Fidel Castro. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Fidel Castro nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Fidel Castro zdarma ke stažení, Osobnosti vektor do vašich dokumentů

Klipart Fidel Castro ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1365x1600
1092x1280
682x800
427x500
136x160

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 896 814 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: suthir

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Fidel Castro se nachází v kategorii Vektorové kliparty osobnosti ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Basový klíč ke stažení Podívejte se i na klipart Myanmar ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat obrázek Ozdoba se stromky zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Fidel Castro, grafika, zdarma, cliparts, download, vektor, ke stáhnutí, free, Fidel Castro, Osobnosti, obrázek, ke stažení, ilustrace, ilustrační obrázek, klipart

Doporučené použití klipartu: plakát, referáty, office, prezentace, blog, textové dokumenty, škola, inkscape, corelDraw, památník, PowerPoint, dokumenty, webové stránky, avatar, kalendář

Mezi ilustrační obrázky patří i klipart Menora ke stažení, ilustrace Konvalinky ke stáhnutí nebo vektor CD disk zdarma Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavé ilustrace naleznete taktéž tam.