Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Dwight Eisenhower, Osobnosti zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Dwight Eisenhower zdarma ke stažení

Vektorový obrázek nebo-li klipart (angl. clipart). Tato kreslená ilustrace má název Dwight Eisenhower. Klipart Dwight Eisenhower je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Dwight Eisenhower zdarma ke stažení, Osobnosti vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Dwight Eisenhower ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1150x1600
920x1280
575x800
359x500
115x160

Klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 27 061 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: cactus cowboy

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Dwight Eisenhower se nachází v kategorii Kliparty osobnosti ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Zvonek ke stažení Podívejte se i na vektor Narozeniny ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat ilustrace DVD mechanika zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stáhnutí, Dwight Eisenhower, kliparty, ilustrační obrázek, obrázek, download, ke stažení, zdarma, ilustrace, vektor, Dwight Eisenhower, grafika, free, klipart, cliparts

Doporučené použití klipartu: blog, památník, webové stránky, Twitter, textové dokumenty, kalendář, word, pozvánky, Pinterest, openOffice, inkscape, web, office, profilovka, PowerPoint

Mezi zajímavou grafiku patří i vektor Kuřecí noha ke stažení, obrázek Mojito ke stáhnutí nebo klipart Chytrý telefon zdarma Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Proto je poskytován zdarma za jakýmkoliv účelem. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další zajímavé vektory naleznete taktéž tam.