Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Dwight Eisenhower, Osobnosti zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Dwight Eisenhower zdarma ke stažení

Vektorový obrázek nebo-li klipart (angl. clipart). Tato kreslená ilustrace má název Dwight Eisenhower. Klipart Dwight Eisenhower je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Dwight Eisenhower zdarma ke stažení, Osobnosti vektor do vašich dokumentů

Klipart Dwight Eisenhower ke stáhnutí

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1150x1600
920x1280
575x800
359x500
115x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 27 061 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: cactus cowboy

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Dwight Eisenhower se nachází v sekci Ilustrační obrázky osobnosti ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Zelené jablko ke stáhnutí Podívejte se i na klipart Dáma z historického módního magazínu zdarma Mohl by vás také zajímat obrázek Guyana ke stažení. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: obrázek, klipart, download, cliparts, ke stažení, Osobnosti, Dwight Eisenhower, free, ke stáhnutí, kliparty, ilustrační obrázek, zdarma, vektorový obrázek, grafika, vektor

Doporučené použití klipartu: články, openOffice, fotokniha, inkscape, časopis, prezentace, web, Facebook, plakát, avatar, webové stránky, blog, word, seminární práce, Pinterest

Mezi zajímavé ilustrace patří i klipart Student ke stáhnutí, ilustrace Šunka zdarma nebo vektor Jaguár ke stažení Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Pro další informace a další zajímavá díla navštívte jejich internetovou prezentaci. Další hezké kresby naleznete taktéž tam.