Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Dwight Eisenhower, Osobnosti zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Dwight Eisenhower zdarma ke stažení

Vektorový obrázek nebo-li klipart (angl. clipart). Tato kreslená ilustrace má název Dwight Eisenhower. Klipart Dwight Eisenhower je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Dwight Eisenhower zdarma ke stažení, Osobnosti vektor do vašich dokumentů

Obrázek Dwight Eisenhower ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1150x1600
920x1280
575x800
359x500
115x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 27 061 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: cactus cowboy

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Dwight Eisenhower je v kategorii Obrázky, kliparty osobnosti ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Mapa Maroka zdarma Podívejte se i na ilustrace Latté macchiato ke stažení Mohl by vás také zajímat klipart Brokolice ke stáhnutí. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektorový obrázek, Dwight Eisenhower, klipart, Osobnosti, vektor, free, ilustrace, kliparty, ke stáhnutí, zdarma, grafika, obrázek, cliparts, ilustrační obrázek, ke stažení

Doporučené použití klipartu: PowerPoint, profil, plakát, fotokniha, dokument, Facebook, corelDraw, památník, Pinterest, články, blog, Twitter, avatar, textové dokumenty, profilovka

Mezi kreslené ilustrace patří i ilustrace Mapa pokladu zdarma, vektor Kráva ke stažení nebo obrázek Zerene eurydice ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.