Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Charlie Chaplin, Osobnosti zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Charlie Chaplin zdarma ke stažení

Vektorový obrázek nebo-li klipart (angl. clipart). Tato kreslená ilustrace má název Charlie Chaplin. Obrázek Charlie Chaplin je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Charlie Chaplin zdarma ke stažení, Osobnosti vektor do vašich dokumentů

Obrázek Charlie Chaplin ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

676x1600
540x1280
338x800
211x500
68x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 84 640 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  
  Sdílet na Google+  

Autor ilustrace: pesasa

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Charlie Chaplin je v kategorii Obrázky osobnosti ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Vánoční ozdoba zdarma Podívejte se i na ilustrace Květinový dekor ke stažení Mohl by vás také zajímat klipart Ryba ke stáhnutí. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrace, Osobnosti, cliparts, ilustrační obrázek, klipart, ke stáhnutí, grafika, vektor, Charlie Chaplin, kliparty, obrázek, vektorový obrázek, ke stažení

Doporučené použití klipartu: dokumenty, profilovka, Twitter, Facebook, prezentace, PowerPoint, dokument, časopis, pozvánky, fotokniha, památník

Mezi ilustrační grafiku patří i ilustrace Valentýnské srdce zdarma, vektor Škorpion ke stažení nebo obrázek Frakční baňka ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další zajímavou grafiku naleznete taktéž tam.

Nejjednodušší způsob oživení pracovní plochy vašeho Windows, Androidu nebo jiného operačního systému je změna pozadí. Navštivte partnerskou stránku a vybírejte se stovek tapet přírody, Vesmíru apod.