Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Charles Darwin, Osobnosti zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Charles Darwin zdarma ke stažení

Netradiční ilustrační vektor s názvem Charles Darwin. Kreslená ilustrace Charles Darwin je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Charles Darwin zdarma ke stažení, Osobnosti vektor do vašich dokumentů

Klipart Charles Darwin ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1462x1600
1169x1280
731x800
457x500
146x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 18 633 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Mitchell Smith

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Charles Darwin patří do sekce Obrázky osobnosti ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Jeřáb zdarma Podívejte se i na klipart Hroch ke stažení Mohl by vás také zajímat obrázek Latté macchiato ke stáhnutí. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrace, ke stažení, ilustrační obrázek, cliparts, Charles Darwin, free, obrázek, zdarma, vektor, vektorový obrázek, Osobnosti, kliparty, klipart, ke stáhnutí, Charles Darwin

Doporučené použití klipartu: Instagram, seminární práce, profilovka, Pinterest, web, dokument, pozvánky, dokumenty, prezentace, kalendář, textové dokumenty, avatar, openOffice, office, corelDraw

Mezi hezké kresby patří i klipart Nektarinka zdarma, ilustrace Morpho theseus ke stažení nebo vektor Sada emotikonů ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Informace o původu či skutečném autorovi díla lze dohledat na stránkách projektu. Další zajímavé kliparty naleznete taktéž tam.

Chcete se dozvědět kdo slaví svátek (jmeniny) na Slovensku, v Polsku, Německu nebo v České republice? Pak se podívejte na web obsahující kalendář svátků.