Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Bill Clinton, Osobnosti zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Bill Clinton zdarma ke stažení

Další z řady pěkných vektorových obrázků. Tento má název Bill Clinton. Vektorová ilustrace Bill Clinton je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Náš tip. Použijte obrázek Bill Clinton v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Bill Clinton zdarma ke stažení, Osobnosti vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Bill Clinton ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1315x1600
1052x1280
657x800
411x500
131x160

Obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 74 896 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  
  Sdílet na Google+  

Autor ilustrace: Ramchand

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Bill Clinton je v sekci Vektorové obrázky osobnosti ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Houslový klíč ke stažení Podívejte se i na obrázek Kávovar ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat vektor Překvapení zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektor, ke stáhnutí, obrázek, grafika, ilustrační obrázek, vektorový obrázek, klipart, Osobnosti, ke stažení, ilustrace, kliparty, cliparts, zdarma

Doporučené použití klipartu: Pinterest, corelDraw, webové stránky, dokumenty, openOffice, textové dokumenty, Twitter, seminární práce, PowerPoint, referáty, pozvánky

Mezi zajímavé kliparty patří i obrázek Strašidelné dýně ke stažení, klipart Chleba ke stáhnutí nebo ilustrace Charles Darwin zdarma Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Proto je šířen zdarma a bez podmínek. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další vektorové ilustrace naleznete taktéž tam.