Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Bill Clinton, Osobnosti zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Bill Clinton zdarma ke stažení

Další z řady pěkných vektorových obrázků. Tento má název Bill Clinton. Vektorová ilustrace Bill Clinton je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Náš tip. Použijte obrázek Bill Clinton v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Bill Clinton zdarma ke stažení, Osobnosti vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Bill Clinton ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1315x1600
1052x1280
657x800
411x500
131x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 74 896 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Ramchand

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Bill Clinton je v kategorii Vektorové obrázky osobnosti ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Červené víno zdarma Podívejte se i na obrázek Vánoční stromky ke stažení Mohl by vás také zajímat vektor Varan ke stáhnutí. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrační obrázek, vektor, Bill Clinton, Bill Clinton, ilustrace, obrázek, klipart, cliparts, kliparty, grafika, zdarma, ke stáhnutí, Osobnosti, free, vektorový obrázek

Doporučené použití klipartu: časopis, textové dokumenty, pozvánky, corelDraw, památník, plakát, kalendář, profilovka, Pinterest, openOffice, PowerPoint, fotokniha, dokumenty, prezentace, word

Mezi kreslené ilustrace patří i obrázek Štír zdarma, klipart Zelené slunéčko ke stažení nebo ilustrace Dětská autosedačka ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.