Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Barack Obama, Osobnosti zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Barack Obama zdarma ke stažení

Nacházíte se na stránce, která obsahuje vektorový obrázek nazvaný Barack Obama. Stahujte klipart Barack Obama v originálním vektorovém formátu SVG, který zaručí nejlepší výsledkou grafickou kvalitu obrázku. Z důvodu kompatibility a usnadnění konverze nabízíme ke stažení i soubory ve formátu JPG nebo PNG a to hned v několika různých rozměrech. Náš tip. Použijte obrázek Barack Obama v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Barack Obama zdarma ke stažení, Osobnosti vektor do vašich dokumentů

Obrázek Barack Obama ke stáhnutí

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1269x1600
1015x1280
800x1009
396x500
126x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 40 166 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  
  Sdílet na Google+  

Autor ilustrace: rg1024

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Barack Obama je v kategorii Ilustrační obrázky osobnosti ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Smajlík panda ke stáhnutí Podívejte se i na ilustrace Salvador Allende zdarma Mohl by vás také zajímat klipart Srdce s květinami ke stažení. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrace, obrázek, ke stažení, vektor, kliparty, vektorový obrázek, download, Barack Obama, ilustrační obrázek, zdarma, grafika, ke stáhnutí, free

Doporučené použití klipartu: profilovka, openOffice, dokument, web, corelDraw, dokumenty, seminární práce, word, profil, Pinterest, blog

Mezi zajímavé vektory patří i ilustrace Jahoda ke stáhnutí, vektor Corvette zdarma nebo obrázek Těhotenství ke stažení Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další kreslené ilustrace naleznete taktéž tam.

Je váš miláček daleko? Pošlete mu sms na dobrou noc. Na výběr jsou sms na dobrou noc pro kluka nebo sms na dobrou noc pro holku.