Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Angelina Jolie, Osobnosti zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Angelina Jolie zdarma ke stažení

Právě můžete vidět další vektorový obrázek (klipart). Pojmenovaný je Angelina Jolie. Pakliže si chcete obrázek Angelina Jolie stáhnout k dalšímu užití, doporučujeme download klipartu ve formátu SVG. Formát SVG je tzv. bezeztrátový - velikost zobrazení lze libovolně změnit aniž by utrpěla výsledná kvalita nebo se změnila velikost souboru. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Angelina Jolie zdarma ke stažení, Osobnosti vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Angelina Jolie ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1362x1600
1090x1280
681x800
426x500
136x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 66 978 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: GDJ

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Angelina Jolie je v kategorii Obrázky osobnosti ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Vánoční stromky zdarma Podívejte se i na obrázek Kudlanka nábožná ke stažení Mohl by vás také zajímat vektor Zákaz dětí ke stáhnutí. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektorový obrázek, obrázek, Angelina Jolie, download, vektor, Angelina Jolie, zdarma, ke stažení, ilustrační obrázek, ke stáhnutí, ilustrace, cliparts, grafika, Osobnosti, free

Doporučené použití klipartu: profil, openOffice, kalendář, škola, inkscape, corelDraw, blog, Pinterest, časopis, památník, plakát, PowerPoint, office, web, seminární práce

Mezi kreslené ilustrace patří i obrázek Ředkve zdarma, klipart Mapa Rwandy ke stažení nebo ilustrace Valentýnská srdíčka ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Proto je šířen zdarma a bez podmínek. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.