Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Alan Turing, Osobnosti zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Alan Turing zdarma ke stažení

Další z řady pěkných vektorových obrázků. Tento má název Alan Turing. Klipart Alan Turing je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Líbí se vám vektorová grafika pojmenovaná Alan Turing? Použijte ji jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Alan Turing zdarma ke stažení, Osobnosti vektor do vašich dokumentů

Klipart Alan Turing ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1231x1600
985x1280
615x800
385x500
123x160

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 95 627 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: cactus cowboy

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Alan Turing se nachází v kategorii Obrázky, kliparty osobnosti ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Pozor, smrt! ke stažení Podívejte se i na klipart Kazeta ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat obrázek Vlašský ořech zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: cliparts, ilustrace, Osobnosti, free, Alan Turing, ke stažení, download, grafika, vektor, zdarma, vektorový obrázek, obrázek, kliparty, ilustrační obrázek, klipart

Doporučené použití klipartu: prezentace, profilovka, blog, Facebook, avatar, dokument, plakát, web, inkscape, referáty, textové dokumenty, Instagram, corelDraw, dokumenty, office

Mezi ilustrační obrázky patří i klipart Televize ke stažení, ilustrace Poslední minuty ke stáhnutí nebo vektor Havíř zdarma Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavé ilustrace naleznete taktéž tam.