Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Alan Turing, Osobnosti zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Alan Turing zdarma ke stažení

Další z řady pěkných vektorových obrázků. Tento má název Alan Turing. Klipart Alan Turing je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Líbí se vám vektorová grafika pojmenovaná Alan Turing? Použijte ji jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Alan Turing zdarma ke stažení, Osobnosti vektor do vašich dokumentů

Obrázek Alan Turing ke stáhnutí

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1231x1600
985x1280
615x800
385x500
123x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 95 627 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: cactus cowboy

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Alan Turing je v kategorii Kliparty osobnosti ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Princ ke stáhnutí Podívejte se i na ilustrace Kosmická loď zdarma Mohl by vás také zajímat klipart Maminka ke stažení. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: cliparts, vektorový obrázek, klipart, Osobnosti, zdarma, download, kliparty, Alan Turing, free, ilustrační obrázek, grafika, ke stažení, ilustrace, ke stáhnutí, Alan Turing

Doporučené použití klipartu: prezentace, dokumenty, profil, fotokniha, blog, Instagram, škola, články, památník, Facebook, office, inkscape, word, kalendář, textové dokumenty

Mezi zajímavé vektory patří i ilustrace Středoafrická republika ke stáhnutí, vektor Secesní plakát zdarma nebo obrázek Upload ke stažení Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Proto je šířen zdarma a bez podmínek. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další kreslené ilustrace naleznete taktéž tam.