Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Alan Turing, Osobnosti zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Alan Turing zdarma ke stažení

Další z řady pěkných vektorových obrázků. Tento má název Alan Turing. Klipart Alan Turing je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Líbí se vám vektorová grafika pojmenovaná Alan Turing? Použijte ji jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Alan Turing zdarma ke stažení, Osobnosti vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Alan Turing ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1231x1600
985x1280
615x800
385x500
123x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 95 627 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: cactus cowboy

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Alan Turing je v kategorii Ilustrační obrázky osobnosti ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Mop zdarma Podívejte se i na obrázek Černá ozdoba ke stažení Mohl by vás také zajímat vektor Mapa Kanady ke stáhnutí. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: kliparty, ilustrace, obrázek, grafika, klipart, ke stažení, free, zdarma, Alan Turing, vektorový obrázek, Osobnosti, ke stáhnutí, Alan Turing, cliparts, vektor

Doporučené použití klipartu: PowerPoint, word, textové dokumenty, blog, památník, profilovka, články, openOffice, referáty, fotokniha, web, dokument, avatar, office, Instagram

Mezi hezké kresby patří i obrázek Květák zdarma, klipart Teleskop ke stažení nebo ilustrace Gril ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Můžete jej využívat k čemukoliv zdarma. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další zajímavé kliparty naleznete taktéž tam.