Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Abraham Lincoln, Osobnosti zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Abraham Lincoln zdarma ke stažení

Právě zde vidíte vektorový obrázek (tzv. Klipart), jeho název je Abraham Lincoln. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Abraham Lincoln nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Co říkáte na grafiku pojmenovanou Abraham Lincoln? Pakliž se vám líbí, můžete ji použít třeba jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Abraham Lincoln zdarma ke stažení, Osobnosti vektor do vašich dokumentů

Obrázek Abraham Lincoln ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1036x1600
829x1280
518x800
324x500
104x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 147 174 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: johnny_automatic

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Abraham Lincoln je v kategorii Ilustrační kliparty osobnosti ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Náhrobní kámen zdarma Podívejte se i na ilustrace Myš ke stažení Mohl by vás také zajímat klipart Jižní Súdán ke stáhnutí. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stáhnutí, grafika, zdarma, obrázek, Abraham Lincoln, Abraham Lincoln, ilustrace, download, kliparty, ilustrační obrázek, cliparts, vektorový obrázek, free, ke stažení, vektor

Doporučené použití klipartu: webové stránky, dokumenty, památník, referáty, Instagram, škola, office, openOffice, kalendář, Pinterest, dokument, plakát, profilovka, textové dokumenty, inkscape

Mezi hezké kresby patří i ilustrace Mapa Evropy zdarma, vektor Čajová konvice ke stažení nebo obrázek Ferrari f458 ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavé kliparty naleznete taktéž tam.

Malují rády vaše děti? Pokud ano, nechť zkusí omalovánky online pro děti. Kategorie auta, vláčky nebo pohádky uspokojí kluky i holky.