Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Abraham Lincoln, Osobnosti zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Abraham Lincoln zdarma ke stažení

Právě zde vidíte vektorový obrázek (tzv. Klipart), jeho název je Abraham Lincoln. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Abraham Lincoln nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Co říkáte na grafiku pojmenovanou Abraham Lincoln? Pakliž se vám líbí, můžete ji použít třeba jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Abraham Lincoln zdarma ke stažení, Osobnosti vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Abraham Lincoln ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1036x1600
829x1280
518x800
324x500
104x160

Klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 147 174 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: johnny_automatic

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Abraham Lincoln se nachází v kategorii Obrázky osobnosti ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Pošťák ke stažení Podívejte se i na vektor Vinná réva ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat ilustrace Prvosenka zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Abraham Lincoln, zdarma, vektor, cliparts, ke stažení, grafika, kliparty, Osobnosti, free, ilustrační obrázek, Abraham Lincoln, obrázek, vektorový obrázek, klipart, ilustrace

Doporučené použití klipartu: kalendář, office, Instagram, články, corelDraw, prezentace, web, referáty, seminární práce, word, škola, památník, Pinterest, časopis, Facebook

Mezi ilustrační obrázky patří i vektor Párek v rohlíku ke stažení, obrázek Nové Mexiko ke stáhnutí nebo klipart Secesní plakát zdarma Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další zajímavé ilustrace naleznete taktéž tam.

Malují rády vaše děti? Pokud ano, nechť zkusí omalovánky online pro děti. Kategorie auta, vláčky nebo pohádky uspokojí kluky i holky.