Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Žebřík, Nástroje nejen pro fotoknihy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Žebřík zdarma ke stažení

Žebřík je dalším zajímavým klipartem - vektorovým obrázkem. Pakliže si chcete obrázek Žebřík stáhnout k dalšímu užití, doporučujeme download klipartu ve formátu SVG. Formát SVG je tzv. bezeztrátový - velikost zobrazení lze libovolně změnit aniž by utrpěla výsledná kvalita nebo se změnila velikost souboru. Náš tip. Použijte obrázek Žebřík v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Žebřík zdarma ke stažení, Nástroje vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Žebřík ke stáhnutí

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

392x1600
313x1280
196x800
122x500
39x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 25 758 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: johnny_automatic

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Žebřík je v kategorii Vektorové obrázky nástroje ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Malá tanečnice ke stáhnutí Podívejte se i na obrázek Spolupráce zdarma Mohl by vás také zajímat vektor Srdíčko ke stažení. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrační obrázek, ilustrace, download, obrázek, kliparty, Nástroje, vektor, ke stáhnutí, free, Žebřík, grafika, zdarma, klipart, cliparts, Žebřík

Doporučené použití klipartu: textové dokumenty, Twitter, Instagram, pozvánky, profilovka, inkscape, openOffice, dokumenty, dokument, seminární práce, word, Facebook, corelDraw, časopis, webové stránky

Mezi zajímavé vektory patří i obrázek Balón ke stáhnutí, klipart Požární tlačítko zdarma nebo ilustrace Senegal ke stažení Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další kreslené ilustrace naleznete taktéž tam.