Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Vývrtka, Nástroje nejen pro Office zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Vývrtka zdarma ke stažení

Další z vektorových obrázků. Tentokrát obsahuje motiv nazvaný Vývrtka. Doporučujeme vám využít všech výhod, které jsou nabízeny vektorovou grafikou. Užijte si špičkové kvality v jakémkoliv rozlišení při zachování stejné souborové velikosti. Stahujte obrázek Vývrtka ve formátu SVG. Co říkáte na grafiku pojmenovanou Vývrtka? Pakliž se vám líbí, můžete ji použít třeba jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Vývrtka zdarma ke stažení, Nástroje vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Vývrtka ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1151x1600
920x1280
575x800
360x500
115x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 11 569 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: algotruneman

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Vývrtka patří do sekce Ilustrační obrázky nástroje ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Valentýnská srdíčka zdarma Podívejte se i na vektor Lenin ke stažení Mohl by vás také zajímat ilustrace Žluté fazole ke stáhnutí. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: grafika, obrázek, ilustrační obrázek, zdarma, download, cliparts, free, kliparty, vektor, ilustrace, Vývrtka, vektorový obrázek, klipart, Nástroje, Vývrtka

Doporučené použití klipartu: referáty, openOffice, pozvánky, dokumenty, blog, office, textové dokumenty, inkscape, PowerPoint, prezentace, avatar, články, word, škola, časopis

Mezi ilustrační grafiku patří i vektor Warszawa 210 zdarma, obrázek Lékař ke stažení nebo klipart Anakonda ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Na jejich stránkách lze často dohledat podrobnosti o dílu (datum, autor). Další zajímavou grafiku naleznete taktéž tam.