Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Vývrtka, Nástroje nejen pro Office zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Vývrtka zdarma ke stažení

Další z vektorových obrázků. Tentokrát obsahuje motiv nazvaný Vývrtka. Doporučujeme vám využít všech výhod, které jsou nabízeny vektorovou grafikou. Užijte si špičkové kvality v jakémkoliv rozlišení při zachování stejné souborové velikosti. Stahujte obrázek Vývrtka ve formátu SVG. Co říkáte na grafiku pojmenovanou Vývrtka? Pakliž se vám líbí, můžete ji použít třeba jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Vývrtka zdarma ke stažení, Nástroje vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Vývrtka ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1151x1600
920x1280
575x800
360x500
115x160

Obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 11 569 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: algotruneman

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Vývrtka je v sekci Obrázky, kliparty nástroje ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Ostružina ke stažení Podívejte se i na obrázek Tanec kostlivců ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat vektor Sluchátka zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: obrázek, kliparty, Vývrtka, free, vektor, grafika, Vývrtka, Nástroje, cliparts, ke stažení, klipart, ilustrace, download, ke stáhnutí, zdarma

Doporučené použití klipartu: openOffice, word, plakát, avatar, články, Twitter, corelDraw, škola, referáty, kalendář, Facebook, Pinterest, Instagram, seminární práce, prezentace

Mezi zajímavé kliparty patří i obrázek Sushi s mořskou řasou ke stažení, klipart Brýle ke stáhnutí nebo ilustrace Jetel zdarma Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Původ či jméno skutečného autora díla lze většinou nalézt na webovkách tohoto projektu. Další vektorové ilustrace naleznete taktéž tam.