Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Vrtačka, Nástroje pro dokumenty zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Vrtačka zdarma ke stažení

Netradiční ilustrační vektor s názvem Vrtačka. Kreslená ilustrace Vrtačka je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Tento vektorový klipart lze využít k jakémukoliv účelu. Můžete ho použít i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Vrtačka zdarma ke stažení, Nástroje vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Vrtačka ke stáhnutí

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1290
1280x1032
800x645
500x403
160x129

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 103 258 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: solo

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Vrtačka se nachází v sekci Kliparty nástroje ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Helikoptéra ke stáhnutí Podívejte se i na vektor Cédéčko zdarma Mohl by vás také zajímat ilustrace Aligátor ke stažení. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: klipart, obrázek, Nástroje, Vrtačka, Vrtačka, zdarma, cliparts, ke stažení, grafika, vektorový obrázek, kliparty, free, ke stáhnutí, ilustrační obrázek, ilustrace

Doporučené použití klipartu: blog, články, fotokniha, openOffice, časopis, Facebook, plakát, dokumenty, dokument, kalendář, památník, textové dokumenty, office, prezentace, web

Mezi zajímavé ilustrace patří i vektor Word ke stáhnutí, obrázek Čínský Nový rok zdarma nebo klipart Kozel ke stažení Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Další informace například o jménu autora autora či datu vzniku předlohy lze většinou nalézt na jejich stránkách. Další hezké kresby naleznete taktéž tam.

Víte co znamená zkratka AYOR, JFGI nebo WIYF? Tyto a další zkratky naleznete na našem spřáteleném webu.