Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Vrtačka, Nástroje pro dokumenty zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Vrtačka zdarma ke stažení

Netradiční ilustrační vektor s názvem Vrtačka. Kreslená ilustrace Vrtačka je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Tento vektorový klipart lze využít k jakémukoliv účelu. Můžete ho použít i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Vrtačka zdarma ke stažení, Nástroje vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Vrtačka ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1290
1280x1032
800x645
500x403
160x129

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 103 258 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: solo

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Vrtačka je v kategorii Vektorové kliparty nástroje ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Kudlanka nábožná zdarma Podívejte se i na obrázek Vánoční medvídek ke stažení Mohl by vás také zajímat vektor Volské oko ke stáhnutí. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: cliparts, ke stažení, ilustrační obrázek, Nástroje, grafika, obrázek, Vrtačka, download, ke stáhnutí, vektorový obrázek, vektor, zdarma, free, ilustrace, Vrtačka

Doporučené použití klipartu: Pinterest, seminární práce, prezentace, památník, Twitter, web, dokumenty, Instagram, pozvánky, Facebook, články, referáty, PowerPoint, textové dokumenty, časopis

Mezi kreslené ilustrace patří i obrázek Angkor Vat zdarma, klipart Spící čtenářka ke stažení nebo ilustrace Lenin ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.

Víte co znamená zkratka AYOR, JFGI nebo WIYF? Tyto a další zkratky naleznete na našem spřáteleném webu.