Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Skalpel, Nástroje do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Skalpel zdarma ke stažení

Zajímavý obrázek s názvem Skalpel. Vektorová ilustrace Skalpel je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Náš tip. Použijte obrázek Skalpel v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Skalpel zdarma ke stažení, Nástroje vektor do vašich dokumentů

Klipart Skalpel ke stáhnutí

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

194x1600
154x1280
96x800
60x500
19x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 26 820 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Jon Campbell

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Skalpel se nachází v sekci Ilustrační kliparty nástroje ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Velikonoční motiv ke stáhnutí Podívejte se i na klipart Nebozez zdarma Mohl by vás také zajímat obrázek Hodina duchů ke stažení. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stáhnutí, vektorový obrázek, ilustrace, download, obrázek, ke stažení, ilustrační obrázek, zdarma, cliparts, grafika, vektor, klipart, Skalpel, kliparty, Nástroje

Doporučené použití klipartu: webové stránky, Pinterest, profil, profilovka, inkscape, openOffice, web, Twitter, pozvánky, dokumenty, office, články, prezentace, referáty, blog

Mezi vektorové ilustrace patří i klipart Dítě ke stáhnutí, ilustrace Gumová stěrka zdarma nebo vektor Nekouřit ke stažení Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Můžete jej využívat k čemukoliv zdarma. Pro další informace a další zajímavá díla navštívte jejich internetovou prezentaci. Další ilustrační grafiku naleznete taktéž tam.

Pokud sledujete Rally Dakar tak jistě víte, že v kategorii kamionů je jasným lídrem automobilka KAMAZ. Pokud vás navíc baví počítačové hry, je hra Kamaz pro vás jako dělaná!