Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Olejnička, Nástroje do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Olejnička zdarma ke stažení

Vektorový obrázek nebo-li klipart (angl. clipart). Tato kreslená ilustrace má název Olejnička. Doporučujeme vám využít všech výhod, které jsou nabízeny vektorovou grafikou. Užijte si špičkové kvality v jakémkoliv rozlišení při zachování stejné souborové velikosti. Stahujte obrázek Olejnička ve formátu SVG. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný Olejnička lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Olejnička zdarma ke stažení, Nástroje vektor do vašich dokumentů

Obrázek Olejnička ke stáhnutí

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1032
1280x825
800x516
500x322
160x103

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 21 582 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: sancelot

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Olejnička je v kategorii Ilustrační obrázky nástroje ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Myška ke stáhnutí Podívejte se i na ilustrace Bílá ozdoba zdarma Mohl by vás také zajímat klipart Cizrna ke stažení. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stažení, vektorový obrázek, grafika, zdarma, Olejnička, ilustrační obrázek, ke stáhnutí, free, klipart, ilustrace, cliparts, vektor, obrázek, download, Nástroje

Doporučené použití klipartu: web, profil, blog, referáty, office, škola, dokument, dokumenty, Twitter, památník, plakát, pozvánky, seminární práce, webové stránky, časopis

Mezi zajímavé ilustrace patří i ilustrace Muchomůrky ke stáhnutí, vektor Bez lepku zdarma nebo obrázek Mikrobus ke stažení Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Proto je poskytován zdarma za jakýmkoliv účelem. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další hezké kresby naleznete taktéž tam.