Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Mlýnek na maso, Nástroje zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Mlýnek na maso zdarma ke stažení

Mlýnek na maso je dalším zajímavým klipartem - vektorovým obrázkem. Vektorová ilustrace Mlýnek na maso je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný Mlýnek na maso lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Mlýnek na maso zdarma ke stažení, Nástroje vektor do vašich dokumentů

Klipart Mlýnek na maso ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1525x1600
1220x1280
762x800
476x500
152x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 13 626 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: bpcomp

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Mlýnek na maso patří do sekce Obrázky, kliparty nástroje ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Žehlička zdarma Podívejte se i na klipart Červená cibule ke stažení Mohl by vás také zajímat obrázek Opera Sydney ke stáhnutí. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stažení, vektorový obrázek, grafika, Mlýnek na maso, zdarma, cliparts, ke stáhnutí, vektor, obrázek, ilustrační obrázek, Nástroje, kliparty, klipart, ilustrace, download

Doporučené použití klipartu: web, profil, referáty, plakát, office, textové dokumenty, články, Pinterest, prezentace, Instagram, škola, PowerPoint, časopis, webové stránky, corelDraw

Mezi ilustrační grafiku patří i klipart Oranžová květina zdarma, ilustrace Sudy ke stažení nebo vektor Fretka ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Informace o původu či skutečném autorovi díla lze dohledat na stránkách projektu. Další zajímavou grafiku naleznete taktéž tam.