Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Mlýnek na maso, Nástroje zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Mlýnek na maso zdarma ke stažení

Mlýnek na maso je dalším zajímavým klipartem - vektorovým obrázkem. Vektorová ilustrace Mlýnek na maso je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný Mlýnek na maso lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Mlýnek na maso zdarma ke stažení, Nástroje vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Mlýnek na maso ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1525x1600
1220x1280
762x800
476x500
152x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 13 626 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  
  Sdílet na Google+  

Autor ilustrace: bpcomp

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Mlýnek na maso je v kategorii Obrázky nástroje ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Britská policistka zdarma Podívejte se i na obrázek Dýně Chuck Norris ke stažení Mohl by vás také zajímat vektor Roštěná ke stáhnutí. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Mlýnek na maso, vektor, obrázek, vektorový obrázek, ilustrační obrázek, ilustrace, download, ke stáhnutí, cliparts, Mlýnek na maso, kliparty, zdarma, ke stažení

Doporučené použití klipartu: kalendář, corelDraw, openOffice, Twitter, profil, dokumenty, škola, časopis, pozvánky, profilovka, inkscape

Mezi kreslené ilustrace patří i obrázek Dětská lokomotiva zdarma, klipart Slunečno ke stažení nebo ilustrace Pravěká bojovnice ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Proto je šířen zdarma a bez podmínek. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.