Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Meče, Nástroje nejen pro fotoknihy zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Meče zdarma ke stažení

Další z vektorových obrázků. Tentokrát obsahuje motiv nazvaný Meče. Doporučujeme vám využít všech výhod, které jsou nabízeny vektorovou grafikou. Užijte si špičkové kvality v jakémkoliv rozlišení při zachování stejné souborové velikosti. Stahujte obrázek Meče ve formátu SVG. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Meče zdarma ke stažení, Nástroje vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Meče ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 18 077 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  
  Sdílet na Google+  

Autor ilustrace: zeimusu

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Meče patří do sekce Vektorové kliparty nástroje ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Tulipány zdarma Podívejte se i na vektor Policista ke stažení Mohl by vás také zajímat ilustrace Taneční pár ke stáhnutí. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: free, ke stažení, kliparty, Nástroje, Meče, vektorový obrázek, grafika, ilustrace, zdarma, vektor, ilustrační obrázek, klipart, ke stáhnutí

Doporučené použití klipartu: avatar, web, památník, blog, word, dokumenty, Facebook, plakát, profil, Twitter, časopis

Mezi hezké kresby patří i vektor Náhrobní kámen zdarma, obrázek Zákaz kouření ke stažení nebo klipart Zkumavka ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Můžete jej využívat k čemukoliv zdarma. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další zajímavé kliparty naleznete taktéž tam.