Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Meč, Nástroje do prezentací zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Meč zdarma ke stažení

Další z řady pěkných vektorových obrázků. Tento má název Meč. Klipart Meč je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Líbí se vám vektorová grafika pojmenovaná Meč? Použijte ji jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Meč zdarma ke stažení, Nástroje vektor do vašich dokumentů

Obrázek Meč ke stáhnutí

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1553x1600
1243x1280
777x800
485x500
155x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 9 549 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: thorzuul

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Meč je v kategorii Vektorové kliparty nástroje ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Kůzle ke stáhnutí Podívejte se i na ilustrace Aljaška zdarma Mohl by vás také zajímat klipart Jihoafrická republika ke stažení. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrační obrázek, grafika, Nástroje, vektor, ilustrace, ke stažení, vektorový obrázek, cliparts, kliparty, klipart, free, obrázek, ke stáhnutí, Meč, download

Doporučené použití klipartu: pozvánky, články, referáty, Facebook, corelDraw, profilovka, web, Twitter, seminární práce, profil, časopis, Pinterest, prezentace, word, památník

Mezi zajímavé vektory patří i ilustrace Guyana ke stáhnutí, vektor Kolumbie zdarma nebo obrázek Indonésie ke stažení Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další kreslené ilustrace naleznete taktéž tam.