Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Meč, Nástroje do prezentací zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Meč zdarma ke stažení

Další z řady pěkných vektorových obrázků. Tento má název Meč. Klipart Meč je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Líbí se vám vektorová grafika pojmenovaná Meč? Použijte ji jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Meč zdarma ke stažení, Nástroje vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Meč ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1553x1600
1243x1280
777x800
485x500
155x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 9 549 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: thorzuul

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Meč patří do sekce Ilustrační kliparty nástroje ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Hrách zdarma Podívejte se i na vektor Palec dolů ke stažení Mohl by vás také zajímat ilustrace Happy New Year ke stáhnutí. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: zdarma, free, obrázek, Meč, Meč, vektor, ilustrační obrázek, ke stažení, cliparts, download, vektorový obrázek, kliparty, ke stáhnutí, klipart, Nástroje

Doporučené použití klipartu: dokument, office, Pinterest, avatar, blog, Instagram, openOffice, kalendář, plakát, corelDraw, škola, pozvánky, web, články, prezentace

Mezi ilustrační grafiku patří i vektor Injekce zdarma, obrázek Mapa Asie ke stažení nebo klipart Hnědé vajíčko ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Proto je poskytován zdarma za jakýmkoliv účelem. Na jejich stránkách lze často dohledat podrobnosti o dílu (datum, autor). Další zajímavou grafiku naleznete taktéž tam.