Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Meč, Nástroje do prezentací zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Meč zdarma ke stažení

Další z řady pěkných vektorových obrázků. Tento má název Meč. Klipart Meč je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Líbí se vám vektorová grafika pojmenovaná Meč? Použijte ji jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Meč zdarma ke stažení, Nástroje vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Meč ke stáhnutí

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1553x1600
1243x1280
777x800
485x500
155x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 9 549 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  
  Sdílet na Google+  

Autor ilustrace: thorzuul

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Meč je v kategorii Ilustrační obrázky nástroje ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Stará ježibaba ke stáhnutí Podívejte se i na obrázek Skarab zdarma Mohl by vás také zajímat vektor Mapa Francie ke stažení. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: kliparty, vektor, download, grafika, Meč, vektorový obrázek, ke stažení, ilustrační obrázek, klipart, cliparts, Nástroje, obrázek, zdarma

Doporučené použití klipartu: word, corelDraw, dokumenty, Twitter, blog, inkscape, referáty, plakát, profil, web, pozvánky

Mezi zajímavé vektory patří i obrázek Zmrzlinový pohár ke stáhnutí, klipart Sexy eyes zdarma nebo ilustrace Strašidelný hrad ke stažení Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další kreslené ilustrace naleznete taktéž tam.