Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Malířský váleček, Nástroje zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Malířský váleček zdarma ke stažení

Jednoduchý klipart (clipart) pojmenovaný výstižně - Malířský váleček. Klipart Malířský váleček je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Líbí se vám vektorová grafika pojmenovaná Malířský váleček? Použijte ji jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Malířský váleček zdarma ke stažení, Nástroje vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Malířský váleček ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

971x1600
776x1280
485x800
303x500
96x160

Obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 14 386 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Costea Bogdan

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Malířský váleček je v sekci Ilustrační obrázky nástroje ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Gymnastka ke stažení Podívejte se i na obrázek Fontána ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat vektor VW Scirocco zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektorový obrázek, zdarma, free, Malířský váleček, Malířský váleček, kliparty, Nástroje, vektor, ilustrační obrázek, klipart, cliparts, grafika, ke stáhnutí, ke stažení, ilustrace

Doporučené použití klipartu: dokument, PowerPoint, Pinterest, profil, články, Twitter, office, blog, avatar, plakát, kalendář, word, Facebook, corelDraw, pozvánky

Mezi zajímavé kliparty patří i obrázek Pavouk ke stažení, klipart Kozel ke stáhnutí nebo ilustrace Absinth zdarma Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Proto je šířen zdarma a bez podmínek. Původ či jméno skutečného autora díla lze většinou nalézt na webovkách tohoto projektu. Další vektorové ilustrace naleznete taktéž tam.

Vyzkoušejte Online Arkanoid! Jedná se o předělávku klasické hry známé z osmibitových počítačů.