Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Malířský váleček, Nástroje zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Malířský váleček zdarma ke stažení

Jednoduchý klipart (clipart) pojmenovaný výstižně - Malířský váleček. Klipart Malířský váleček je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Líbí se vám vektorová grafika pojmenovaná Malířský váleček? Použijte ji jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Malířský váleček zdarma ke stažení, Nástroje vektor do vašich dokumentů

Obrázek Malířský váleček ke stáhnutí

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

971x1600
776x1280
485x800
303x500
96x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 14 386 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Costea Bogdan

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Malířský váleček je v kategorii Obrázky nástroje ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Palička na maso ke stáhnutí Podívejte se i na ilustrace Vidlicový klíč zdarma Mohl by vás také zajímat klipart Jmenovka na dárky ke stažení. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: obrázek, vektorový obrázek, zdarma, ilustrace, ilustrační obrázek, grafika, cliparts, Nástroje, download, Malířský váleček, free, kliparty, klipart, ke stáhnutí, Malířský váleček

Doporučené použití klipartu: openOffice, profil, PowerPoint, office, profilovka, pozvánky, seminární práce, referáty, články, prezentace, památník, Facebook, inkscape, plakát, Instagram

Mezi zajímavé vektory patří i ilustrace Červený autobus ke stáhnutí, vektor Sršák zdarma nebo obrázek Madagaskar ke stažení Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Můžete jej využívat k čemukoliv zdarma. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další kreslené ilustrace naleznete taktéž tam.

Vyzkoušejte Online Arkanoid! Jedná se o předělávku klasické hry známé z osmibitových počítačů.