Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Malířský váleček, Nástroje zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Malířský váleček zdarma ke stažení

Jednoduchý klipart (clipart) pojmenovaný výstižně - Malířský váleček. Klipart Malířský váleček je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Líbí se vám vektorová grafika pojmenovaná Malířský váleček? Použijte ji jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Malířský váleček zdarma ke stažení, Nástroje vektor do vašich dokumentů

Obrázek Malířský váleček ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

971x1600
776x1280
485x800
303x500
96x160

Vektorový klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 14 386 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  
  Sdílet na Google+  

Autor ilustrace: Costea Bogdan

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Malířský váleček je v sekci Vektorové obrázky nástroje ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Zelená ježibaba ke stažení Podívejte se i na ilustrace Babička ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat klipart Databáze zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stažení, vektor, Malířský váleček, Malířský váleček, ilustrační obrázek, free, ilustrace, obrázek, kliparty, grafika, Nástroje, zdarma, cliparts

Doporučené použití klipartu: web, corelDraw, časopis, kalendář, plakát, pozvánky, škola, Pinterest, avatar, profilovka, Twitter

Mezi zajímavé kliparty patří i ilustrace Dáma s účesem z 30. let ke stažení, vektor Točená zmrzlina ke stáhnutí nebo obrázek Kotva zdarma Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další vektorové ilustrace naleznete taktéž tam.

Vyzkoušejte Online Arkanoid! Jedná se o předělávku klasické hry známé z osmibitových počítačů.