Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Lopatka, Nástroje nejen do školy zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Lopatka zdarma ke stažení

Další pěkný obrázek je klipart s pojmenovaný Lopatka. Klipart Lopatka je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Tento vektorový klipart lze využít k jakémukoliv účelu. Můžete ho použít i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Lopatka zdarma ke stažení, Nástroje vektor do vašich dokumentů

Obrázek Lopatka ke stáhnutí

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x339
1280x271
800x170
500x106
160x34

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 12 925 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Benji Park

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Lopatka je v kategorii Kliparty nástroje ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Švédsko ke stáhnutí Podívejte se i na ilustrace Hřbitov zdarma Mohl by vás také zajímat klipart Krab ke stažení. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: free, klipart, vektor, zdarma, Lopatka, cliparts, ke stažení, vektorový obrázek, Lopatka, ilustrace, download, ilustrační obrázek, obrázek, ke stáhnutí, grafika

Doporučené použití klipartu: avatar, seminární práce, škola, články, PowerPoint, dokumenty, Twitter, Pinterest, fotokniha, corelDraw, office, dokument, kalendář, prezentace, web

Mezi vektorové ilustrace patří i ilustrace Škorpion ke stáhnutí, vektor Znak rak zdarma nebo obrázek Steve Jobs ke stažení Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další ilustrační grafiku naleznete taktéž tam.

Odpočiňte si. Navštivte web obsahující vtipy. Vtipy o mužích nebo vtipy o blondýnkách vás určitě rozesmějí.