Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Lopatka, Nástroje nejen do školy zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Lopatka zdarma ke stažení

Další pěkný obrázek je klipart s pojmenovaný Lopatka. Klipart Lopatka je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Tento vektorový klipart lze využít k jakémukoliv účelu. Můžete ho použít i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Lopatka zdarma ke stažení, Nástroje vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Lopatka ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x339
1280x271
800x170
500x106
160x34

Klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 12 925 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  
  Sdílet na Google+  

Autor ilustrace: Benji Park

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Lopatka se nachází v kategorii Ilustrační kliparty nástroje ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Čínský Nový rok ke stažení Podívejte se i na vektor Vysokozdvižný vozík ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat ilustrace Klaun zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Lopatka, ke stažení, klipart, free, obrázek, kliparty, Lopatka, grafika, vektor, zdarma, download, ke stáhnutí, ilustrace

Doporučené použití klipartu: plakát, web, fotokniha, avatar, články, openOffice, word, kalendář, referáty, dokumenty, památník

Mezi ilustrační obrázky patří i vektor Čarodějnice ke stažení, obrázek Vysokozdvižný vozík ke stáhnutí nebo klipart Klaun zdarma Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další zajímavé ilustrace naleznete taktéž tam.

Odpočiňte si. Navštivte web obsahující vtipy. Vtipy o mužích nebo vtipy o blondýnkách vás určitě rozesmějí.