Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Lopatka, Nástroje nejen do školy zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Lopatka zdarma ke stažení

Další pěkný obrázek je klipart s pojmenovaný Lopatka. Klipart Lopatka je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Tento vektorový klipart lze využít k jakémukoliv účelu. Můžete ho použít i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Lopatka zdarma ke stažení, Nástroje vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Lopatka ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x339
1280x271
800x170
500x106
160x34

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 12 925 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Benji Park

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Lopatka patří do sekce Vektorové kliparty nástroje ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek USB zdarma Podívejte se i na vektor Krumpáč ke stažení Mohl by vás také zajímat ilustrace Znak panna ke stáhnutí. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: cliparts, zdarma, vektor, Lopatka, obrázek, Nástroje, kliparty, free, ilustrační obrázek, ke stáhnutí, download, vektorový obrázek, klipart, ilustrace, grafika

Doporučené použití klipartu: dokumenty, časopis, prezentace, office, textové dokumenty, Instagram, Pinterest, PowerPoint, corelDraw, škola, kalendář, blog, openOffice, Twitter, seminární práce

Mezi hezké kresby patří i vektor Malá tanečnice zdarma, obrázek Mikuláš ke stažení nebo klipart Květinový dekor světlý ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Můžete jej využívat k čemukoliv zdarma. Na jejich stránkách lze často dohledat podrobnosti o dílu (datum, autor). Další zajímavé kliparty naleznete taktéž tam.

Odpočiňte si. Navštivte web obsahující vtipy. Vtipy o mužích nebo vtipy o blondýnkách vás určitě rozesmějí.