Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Lopata, Nástroje do dokumentů zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Lopata zdarma ke stažení

Zajímavým výtvorem je bezesporu i další náš obrázek pojmenovaný jednoduše - Lopata. Kreslená ilustrace Lopata je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Lopata zdarma ke stažení, Nástroje vektor do vašich dokumentů

Klipart Lopata ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

548x1600
439x1280
274x800
171x500
55x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 5 930 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: johnny_automatic

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Lopata patří do sekce Ilustrační kliparty nástroje ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Malířský váleček zdarma Podívejte se i na klipart Požární hlásič ke stažení Mohl by vás také zajímat obrázek Vyplazený jazyk ke stáhnutí. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Lopata, ilustrační obrázek, zdarma, Nástroje, vektor, kliparty, Lopata, ilustrace, vektorový obrázek, grafika, ke stáhnutí, ke stažení, free, cliparts, klipart

Doporučené použití klipartu: kalendář, pozvánky, Pinterest, škola, office, Facebook, corelDraw, dokumenty, word, plakát, Twitter, profilovka, profil, památník, referáty

Mezi ilustrační grafiku patří i klipart Růžová květina zdarma, ilustrace Japonka ke stažení nebo vektor Růžová ozdoba ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Můžete jej využívat k čemukoliv zdarma. Informace o původu či skutečném autorovi díla lze dohledat na stránkách projektu. Další zajímavou grafiku naleznete taktéž tam.