Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Lopata, Nástroje do dokumentů zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Lopata zdarma ke stažení

Zajímavým výtvorem je bezesporu i další náš obrázek pojmenovaný jednoduše - Lopata. Kreslená ilustrace Lopata je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Lopata zdarma ke stažení, Nástroje vektor do vašich dokumentů

Obrázek Lopata ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

548x1600
439x1280
274x800
171x500
55x160

Vektorový klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 5 930 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: johnny_automatic

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Lopata je v sekci Obrázky nástroje ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Znak ryby ke stažení Podívejte se i na ilustrace Merry Christmas ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat klipart Mapa Burkina Faso zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stáhnutí, klipart, ilustrační obrázek, grafika, obrázek, Lopata, ke stažení, cliparts, download, kliparty, zdarma, vektor, vektorový obrázek, ilustrace, Nástroje

Doporučené použití klipartu: seminární práce, webové stránky, textové dokumenty, Pinterest, fotokniha, pozvánky, škola, referáty, dokumenty, openOffice, dokument, články, Twitter, časopis, Instagram

Mezi zajímavé kliparty patří i ilustrace Ankh ke stažení, vektor Bumerang ke stáhnutí nebo obrázek Přípitek zdarma Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Pro detailní informace zkuste navštívit jejich webovky. Další vektorové ilustrace naleznete taktéž tam.