Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Lopata, Nástroje do dokumentů zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Lopata zdarma ke stažení

Zajímavým výtvorem je bezesporu i další náš obrázek pojmenovaný jednoduše - Lopata. Kreslená ilustrace Lopata je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Lopata zdarma ke stažení, Nástroje vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Lopata ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

548x1600
439x1280
274x800
171x500
55x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 5 930 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  
  Sdílet na Google+  

Autor ilustrace: johnny_automatic

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Lopata patří do sekce Vektorové kliparty nástroje ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Jelen zdarma Podívejte se i na vektor Žampiony ke stažení Mohl by vás také zajímat ilustrace Jahody ke stáhnutí. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrační obrázek, Nástroje, kliparty, vektor, download, Lopata, ilustrace, cliparts, grafika, obrázek, free, zdarma, ke stažení

Doporučené použití klipartu: články, škola, pozvánky, textové dokumenty, Facebook, word, corelDraw, inkscape, kalendář, dokumenty, Twitter

Mezi hezké kresby patří i vektor Kapesní hodiny zdarma, obrázek Motýl s květinami ke stažení nebo klipart Latté macchiato ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další zajímavé kliparty naleznete taktéž tam.