Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Lano, Nástroje do prezentací zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Lano zdarma ke stažení

Další z vektorových obrázků. Tentokrát obsahuje motiv nazvaný Lano. Obrázek Lano je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Lano zdarma ke stažení, Nástroje vektor do vašich dokumentů

Klipart Lano ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1241
1280x993
800x620
500x388
160x124

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 507 055 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: frankes

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Lano patří do sekce Ilustrační kliparty nástroje ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Horské kolo zdarma Podívejte se i na klipart Sada smajlíků ke stažení Mohl by vás také zajímat obrázek Neuron ke stáhnutí. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: cliparts, download, ke stáhnutí, klipart, vektorový obrázek, grafika, Lano, ke stažení, vektor, kliparty, free, Nástroje, ilustrace, Lano, zdarma

Doporučené použití klipartu: Pinterest, dokumenty, prezentace, inkscape, webové stránky, textové dokumenty, fotokniha, Twitter, profil, články, referáty, plakát, PowerPoint, blog, památník

Mezi ilustrační grafiku patří i klipart Sluneční brýle zdarma, ilustrace Pozoun ke stažení nebo vektor Lednička ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Informace o původu či skutečném autorovi díla lze dohledat na stránkách projektu. Další zajímavou grafiku naleznete taktéž tam.