Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Lano, Nástroje do prezentací zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Lano zdarma ke stažení

Další z vektorových obrázků. Tentokrát obsahuje motiv nazvaný Lano. Obrázek Lano je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Lano zdarma ke stažení, Nástroje vektor do vašich dokumentů

Obrázek Lano ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1241
1280x993
800x620
500x388
160x124

Vektorový klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 507 055 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: frankes

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Lano je v sekci Obrázky nástroje ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Viktorie královská ke stažení Podívejte se i na ilustrace Tchaj-wan ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat klipart Dáma s účesem z 30. let zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: klipart, kliparty, Nástroje, download, obrázek, grafika, ke stáhnutí, vektor, zdarma, free, ilustrace, vektorový obrázek, Lano, Lano, ke stažení

Doporučené použití klipartu: dokumenty, blog, fotokniha, články, Pinterest, word, Facebook, Twitter, inkscape, Instagram, openOffice, referáty, dokument, webové stránky, památník

Mezi zajímavé kliparty patří i ilustrace Dolar ke stažení, vektor Senegal ke stáhnutí nebo obrázek Talíř s příborem zdarma Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Pro detailní informace zkuste navštívit jejich webovky. Další vektorové ilustrace naleznete taktéž tam.