Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Kultivátor, Nástroje do prezentací zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Kultivátor zdarma ke stažení

Právě zde vidíte vektorový obrázek (tzv. Klipart), jeho název je Kultivátor. Vyberte si nejlepší formát a rozlišení obrázku s názvem Kultivátor. Ideální je použít originální vektorový formát .svg. Ne všechny programy ho ale umí korektně zobrazit. Pokud si vyberete jpeg nebo png soubor, zvolte správnou velikost. Příliš malé rozlišení způsobí horší vyslednou kvalitu. Příliš velký soubor se bude zbytečně dlouho nahrávat, stahovat mnoho dat a zabírat místo na disku nebo v paměti. Co říkáte na grafiku pojmenovanou Kultivátor? Pakliž se vám líbí, můžete ji použít třeba jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kultivátor zdarma ke stažení, Nástroje vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Kultivátor ke stáhnutí

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x510
1280x408
800x255
500x159
160x51

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 9 689 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Benji Park

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Kultivátor je v kategorii Ilustrační obrázky nástroje ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Mapa Mexika ke stáhnutí Podívejte se i na obrázek Experiment zdarma Mohl by vás také zajímat vektor Hard disk ke stažení. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrace, ke stáhnutí, ilustrační obrázek, kliparty, vektorový obrázek, grafika, vektor, Kultivátor, klipart, obrázek, Nástroje, zdarma, Kultivátor, download, cliparts

Doporučené použití klipartu: dokument, profilovka, textové dokumenty, webové stránky, pozvánky, PowerPoint, památník, word, profil, referáty, seminární práce, corelDraw, plakát, fotokniha, openOffice

Mezi zajímavé ilustrace patří i obrázek Mongolsko ke stáhnutí, klipart Komár zdarma nebo ilustrace Rajská s knedlíkem ke stažení Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další hezké kresby naleznete taktéž tam.

Odpočiňte si. Navštivte web obsahující vtipy. Vtipy o mužích nebo vtipy o blondýnkách vás určitě rozesmějí.