Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Krumpáč, Nástroje do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Krumpáč zdarma ke stažení

Krumpáč je jméno dalšího grafického díla z naší galerie klipartů. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Krumpáč nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný Krumpáč lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Krumpáč zdarma ke stažení, Nástroje vektor do vašich dokumentů

Klipart Krumpáč ke stáhnutí

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1200
1280x960
800x600
500x375
160x120

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 6 893 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Juhele

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Krumpáč se nachází v sekci Ilustrační kliparty nástroje ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Světová mapa ke stáhnutí Podívejte se i na klipart Make up zdarma Mohl by vás také zajímat obrázek Klíč ke stažení. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stažení, Krumpáč, klipart, ilustrace, grafika, free, kliparty, obrázek, zdarma, ilustrační obrázek, ke stáhnutí, Nástroje, cliparts, vektor, download

Doporučené použití klipartu: blog, web, časopis, škola, plakát, památník, fotokniha, profilovka, textové dokumenty, dokument, PowerPoint, referáty, Instagram, avatar, word

Mezi zajímavé vektory patří i klipart Jehně ke stáhnutí, ilustrace Pampeliška zdarma nebo vektor Horník ke stažení Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Pro další informace a další zajímavá díla navštívte jejich internetovou prezentaci. Další kreslené ilustrace naleznete taktéž tam.