Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Krumpáč, Nástroje do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Krumpáč zdarma ke stažení

Krumpáč je jméno dalšího grafického díla z naší galerie klipartů. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Krumpáč nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný Krumpáč lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Krumpáč zdarma ke stažení, Nástroje vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Krumpáč ke stáhnutí

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1200
1280x960
800x600
500x375
160x120

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 6 893 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  
  Sdílet na Google+  

Autor ilustrace: Juhele

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Krumpáč je v kategorii Ilustrační obrázky nástroje ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Antilopa ke stáhnutí Podívejte se i na obrázek Krabice bonbónů zdarma Mohl by vás také zajímat vektor Měšec ke stažení. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stažení, cliparts, free, download, zdarma, grafika, Krumpáč, ilustrační obrázek, vektor, klipart, vektorový obrázek, ke stáhnutí, kliparty

Doporučené použití klipartu: web, prezentace, avatar, Pinterest, inkscape, office, textové dokumenty, referáty, plakát, Twitter, pozvánky

Mezi zajímavé ilustrace patří i obrázek Ústa ke stáhnutí, klipart Lebka 3D zdarma nebo ilustrace Pravoslavný kostel ke stažení Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další hezké kresby naleznete taktéž tam.