Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Kovadlina, Nástroje nejen do školy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Kovadlina zdarma ke stažení

Kovadlina je jméno dalšího grafického díla z naší galerie klipartů. Pakliže si chcete obrázek Kovadlina stáhnout k dalšímu užití, doporučujeme download klipartu ve formátu SVG. Formát SVG je tzv. bezeztrátový - velikost zobrazení lze libovolně změnit aniž by utrpěla výsledná kvalita nebo se změnila velikost souboru. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný Kovadlina lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kovadlina zdarma ke stažení, Nástroje vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Kovadlina ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1208
1280x966
800x604
500x377
160x121

Obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 6 750 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  
  Sdílet na Google+  

Autor ilustrace: Gerald_G

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Kovadlina je v sekci Vektorové obrázky nástroje ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Elvis Presley ke stažení Podívejte se i na obrázek Neuron ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat vektor Halloween kočka s dýní zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stažení, ke stáhnutí, download, zdarma, Kovadlina, free, obrázek, vektor, Nástroje, ilustrační obrázek, cliparts, klipart, ilustrace

Doporučené použití klipartu: textové dokumenty, web, webové stránky, inkscape, památník, office, plakát, avatar, Pinterest, openOffice, blog

Mezi zajímavou grafiku patří i obrázek Peugeot ke stažení, klipart Ankh ke stáhnutí nebo ilustrace Pejsek zdarma Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další zajímavé vektory naleznete taktéž tam.

Odpočiňte si! Zahrajte si jednoduchou onlinovku Snake neboli had.