Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Kovadlina, Nástroje nejen do školy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Kovadlina zdarma ke stažení

Kovadlina je jméno dalšího grafického díla z naší galerie klipartů. Pakliže si chcete obrázek Kovadlina stáhnout k dalšímu užití, doporučujeme download klipartu ve formátu SVG. Formát SVG je tzv. bezeztrátový - velikost zobrazení lze libovolně změnit aniž by utrpěla výsledná kvalita nebo se změnila velikost souboru. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný Kovadlina lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kovadlina zdarma ke stažení, Nástroje vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Kovadlina ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1208
1280x966
800x604
500x377
160x121

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 6 750 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Gerald_G

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Kovadlina patří do sekce Ilustrační obrázky nástroje ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Desatero zdarma Podívejte se i na vektor Zelené olivy ke stažení Mohl by vás také zajímat ilustrace Zákaz dětí ke stáhnutí. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: download, Nástroje, grafika, Kovadlina, vektor, cliparts, kliparty, vektorový obrázek, free, ilustrace, ke stažení, klipart, zdarma, ke stáhnutí, Kovadlina

Doporučené použití klipartu: inkscape, Facebook, PowerPoint, články, dokument, referáty, kalendář, corelDraw, škola, prezentace, Pinterest, word, profil, dokumenty, avatar

Mezi hezké kresby patří i vektor Argentina zdarma, obrázek Tygr ke stažení nebo klipart Růžová květina ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Na jejich stránkách lze často dohledat podrobnosti o dílu (datum, autor). Další zajímavé kliparty naleznete taktéž tam.

Odpočiňte si! Zahrajte si jednoduchou onlinovku Snake neboli had.