Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Kovadlina, Nástroje nejen do školy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Kovadlina zdarma ke stažení

Kovadlina je jméno dalšího grafického díla z naší galerie klipartů. Pakliže si chcete obrázek Kovadlina stáhnout k dalšímu užití, doporučujeme download klipartu ve formátu SVG. Formát SVG je tzv. bezeztrátový - velikost zobrazení lze libovolně změnit aniž by utrpěla výsledná kvalita nebo se změnila velikost souboru. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný Kovadlina lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kovadlina zdarma ke stažení, Nástroje vektor do vašich dokumentů

Obrázek Kovadlina ke stáhnutí

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1208
1280x966
800x604
500x377
160x121

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 6 750 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Gerald_G

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Kovadlina je v kategorii Vektorové obrázky nástroje ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Slavnostní přípitek ke stáhnutí Podívejte se i na ilustrace Durian zdarma Mohl by vás také zajímat klipart William Shakespeare ke stažení. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: cliparts, download, Nástroje, Kovadlina, vektor, ke stažení, grafika, klipart, zdarma, vektorový obrázek, ilustrace, free, obrázek, Kovadlina, kliparty

Doporučené použití klipartu: články, prezentace, inkscape, seminární práce, Facebook, PowerPoint, památník, kalendář, dokument, blog, Pinterest, dokumenty, corelDraw, web, referáty

Mezi vektorové ilustrace patří i ilustrace Nekouřit ke stáhnutí, vektor Škrabka zdarma nebo obrázek Hillary Clinton ke stažení Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další ilustrační grafiku naleznete taktéž tam.

Odpočiňte si! Zahrajte si jednoduchou onlinovku Snake neboli had.