Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Kovadlina, Nástroje nejen do školy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Kovadlina zdarma ke stažení

Kovadlina je jméno dalšího grafického díla z naší galerie klipartů. Pakliže si chcete obrázek Kovadlina stáhnout k dalšímu užití, doporučujeme download klipartu ve formátu SVG. Formát SVG je tzv. bezeztrátový - velikost zobrazení lze libovolně změnit aniž by utrpěla výsledná kvalita nebo se změnila velikost souboru. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný Kovadlina lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kovadlina zdarma ke stažení, Nástroje vektor do vašich dokumentů

Klipart Kovadlina ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1208
1280x966
800x604
500x377
160x121

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 6 750 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Gerald_G

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Kovadlina se nachází v kategorii Obrázky nástroje ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Kouření zakázáno ke stažení Podívejte se i na klipart Stopky ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat obrázek Dáma s účesem z 30. let zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrace, cliparts, Nástroje, Kovadlina, Kovadlina, zdarma, grafika, ke stažení, kliparty, free, ke stáhnutí, download, obrázek, vektorový obrázek, klipart

Doporučené použití klipartu: profilovka, prezentace, časopis, Facebook, blog, kalendář, památník, Pinterest, plakát, škola, office, referáty, web, PowerPoint, Instagram

Mezi zajímavou grafiku patří i klipart Skleněné květiny ke stažení, ilustrace Zákaz natáčení ke stáhnutí nebo vektor Rakousko zdarma Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Proto je šířen zdarma a bez podmínek. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavé vektory naleznete taktéž tam.

Odpočiňte si! Zahrajte si jednoduchou onlinovku Snake neboli had.