Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Koště, Nástroje nejen do školy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Koště zdarma ke stažení

Koště je dalším zajímavým klipartem - vektorovým obrázkem. Doporučujeme vám využít všech výhod, které jsou nabízeny vektorovou grafikou. Užijte si špičkové kvality v jakémkoliv rozlišení při zachování stejné souborové velikosti. Stahujte obrázek Koště ve formátu SVG. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Koště zdarma ke stažení, Nástroje vektor do vašich dokumentů

Klipart Koště ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1409x1600
1127x1280
704x800
440x500
140x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 27 402 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: liftarn

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Koště patří do sekce Obrázky, kliparty nástroje ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Holubice zdarma Podívejte se i na klipart Hladový smajlík ke stažení Mohl by vás také zajímat obrázek Policistka ke stáhnutí. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrační obrázek, ke stáhnutí, grafika, download, obrázek, vektorový obrázek, free, kliparty, Koště, ilustrace, ke stažení, Nástroje, klipart, zdarma, vektor

Doporučené použití klipartu: pozvánky, webové stránky, Twitter, dokumenty, referáty, inkscape, články, PowerPoint, openOffice, profil, avatar, seminární práce, word, památník, plakát

Mezi kreslené ilustrace patří i klipart Keltský kříž zdarma, ilustrace Jeřáb ke stažení nebo vektor Lední medvěd ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Informace o původu či skutečném autorovi díla lze dohledat na stránkách projektu. Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.

Víte, co je to netbook a co je to ultrabook a jaký je mezi nimi rozdíl?