Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Koště, Nástroje nejen do školy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Koště zdarma ke stažení

Koště je dalším zajímavým klipartem - vektorovým obrázkem. Doporučujeme vám využít všech výhod, které jsou nabízeny vektorovou grafikou. Užijte si špičkové kvality v jakémkoliv rozlišení při zachování stejné souborové velikosti. Stahujte obrázek Koště ve formátu SVG. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Koště zdarma ke stažení, Nástroje vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Koště ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1409x1600
1127x1280
704x800
440x500
140x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 27 402 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  
  Sdílet na Google+  

Autor ilustrace: liftarn

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Koště je v kategorii Obrázky nástroje ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Lampion zdarma Podívejte se i na obrázek Dětská lokomotiva ke stažení Mohl by vás také zajímat vektor Čtenář ke stáhnutí. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Koště, obrázek, download, ilustrace, cliparts, free, grafika, Nástroje, ke stažení, vektor, ilustrační obrázek, vektorový obrázek, zdarma

Doporučené použití klipartu: kalendář, seminární práce, openOffice, dokument, inkscape, Pinterest, profilovka, škola, textové dokumenty, prezentace, blog

Mezi kreslené ilustrace patří i obrázek Britská policistka zdarma, klipart Lanovka ke stažení nebo ilustrace Mapa Islandu ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Můžete jej využívat k čemukoliv zdarma. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.

Víte, co je to netbook a co je to ultrabook a jaký je mezi nimi rozdíl?