Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Koště, Nástroje nejen do školy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Koště zdarma ke stažení

Koště je dalším zajímavým klipartem - vektorovým obrázkem. Doporučujeme vám využít všech výhod, které jsou nabízeny vektorovou grafikou. Užijte si špičkové kvality v jakémkoliv rozlišení při zachování stejné souborové velikosti. Stahujte obrázek Koště ve formátu SVG. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Koště zdarma ke stažení, Nástroje vektor do vašich dokumentů

Obrázek Koště ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1409x1600
1127x1280
704x800
440x500
140x160

Vektorový klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 27 402 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: liftarn

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Koště je v sekci Kliparty nástroje ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Basový klíč ke stažení Podívejte se i na ilustrace Myanmar ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat klipart Ozdoba se stromky zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: free, download, vektor, klipart, cliparts, ke stažení, ilustrace, obrázek, ke stáhnutí, Nástroje, Koště, kliparty, Koště, ilustrační obrázek, grafika

Doporučené použití klipartu: dokumenty, PowerPoint, seminární práce, avatar, inkscape, corelDraw, fotokniha, prezentace, Instagram, web, profilovka, dokument, openOffice, textové dokumenty, webové stránky

Mezi zajímavou grafiku patří i ilustrace Menora ke stažení, vektor Konvalinky ke stáhnutí nebo obrázek CD disk zdarma Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Pro detailní informace zkuste navštívit jejich webovky. Další zajímavé vektory naleznete taktéž tam.

Víte, co je to netbook a co je to ultrabook a jaký je mezi nimi rozdíl?