Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Koště, Nástroje nejen do školy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Koště zdarma ke stažení

Koště je dalším zajímavým klipartem - vektorovým obrázkem. Doporučujeme vám využít všech výhod, které jsou nabízeny vektorovou grafikou. Užijte si špičkové kvality v jakémkoliv rozlišení při zachování stejné souborové velikosti. Stahujte obrázek Koště ve formátu SVG. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Koště zdarma ke stažení, Nástroje vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Koště ke stáhnutí

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1409x1600
1127x1280
704x800
440x500
140x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 27 402 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: liftarn

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Koště je v kategorii Ilustrační obrázky nástroje ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Odšťavňovač ke stáhnutí Podívejte se i na obrázek Ethereum zdarma Mohl by vás také zajímat vektor Špendlík ke stažení. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stažení, vektorový obrázek, Koště, grafika, free, vektor, ke stáhnutí, obrázek, Koště, cliparts, ilustrace, ilustrační obrázek, download, Nástroje, kliparty

Doporučené použití klipartu: škola, web, profil, kalendář, Instagram, dokumenty, referáty, články, památník, avatar, blog, corelDraw, webové stránky, openOffice, plakát

Mezi zajímavé ilustrace patří i obrázek Lednice ke stáhnutí, klipart Gibon zdarma nebo ilustrace Muchomůrky ke stažení Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další hezké kresby naleznete taktéž tam.

Víte, co je to netbook a co je to ultrabook a jaký je mezi nimi rozdíl?