Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Kosa smrtky, Nástroje nejen pro Office zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Kosa smrtky zdarma ke stažení

Další z vektorových obrázků. Tentokrát obsahuje motiv nazvaný Kosa smrtky. Kreslená ilustrace Kosa smrtky je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kosa smrtky zdarma ke stažení, Nástroje vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Kosa smrtky ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1200x1600
960x1280
600x800
375x500
120x160

Klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 2 940 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  
  Sdílet na Google+  

Autor ilustrace: jgm104

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Kosa smrtky se nachází v kategorii Ilustrační kliparty nástroje ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Sakura ke stažení Podívejte se i na vektor Adam a Eva ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat ilustrace Peníze zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stáhnutí, grafika, cliparts, ilustrace, Kosa smrtky, free, vektorový obrázek, download, Nástroje, kliparty, obrázek, vektor, klipart

Doporučené použití klipartu: textové dokumenty, dokumenty, webové stránky, blog, PowerPoint, referáty, prezentace, články, profilovka, kalendář, časopis

Mezi zajímavé kliparty patří i vektor Piknik ke stažení, obrázek Krystal soli ke stáhnutí nebo klipart Chůva zdarma Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další vektorové ilustrace naleznete taktéž tam.

Máte malého kluka a chcete jej naučit základy práce s PC? Můžete začít jednoduchými omalovánkami online, které jsou zadarmo. Nechte svého syna vybarvovat omalovánky s motivy aut nebo vlaků díky kterým si osvojí práci s myší.