Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Kosa smrtky, Nástroje nejen pro Office zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Kosa smrtky zdarma ke stažení

Další z vektorových obrázků. Tentokrát obsahuje motiv nazvaný Kosa smrtky. Kreslená ilustrace Kosa smrtky je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kosa smrtky zdarma ke stažení, Nástroje vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Kosa smrtky ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1200x1600
960x1280
600x800
375x500
120x160

Obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 2 940 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: jgm104

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Kosa smrtky je v sekci Kliparty nástroje ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Zkumavka ke stažení Podívejte se i na obrázek Ozdoba s vločkou ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat vektor Mapa Nepálu zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrační obrázek, Kosa smrtky, Kosa smrtky, ke stažení, obrázek, vektorový obrázek, free, grafika, download, ilustrace, kliparty, zdarma, klipart, ke stáhnutí, Nástroje

Doporučené použití klipartu: pozvánky, kalendář, plakát, web, openOffice, profil, škola, dokument, avatar, časopis, PowerPoint, referáty, inkscape, profilovka, články

Mezi zajímavé kliparty patří i obrázek Kravička ke stažení, klipart Vědec ke stáhnutí nebo ilustrace Jarní květiny zdarma Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Původ či jméno skutečného autora díla lze většinou nalézt na webovkách tohoto projektu. Další vektorové ilustrace naleznete taktéž tam.

Máte malého kluka a chcete jej naučit základy práce s PC? Můžete začít jednoduchými omalovánkami online, které jsou zadarmo. Nechte svého syna vybarvovat omalovánky s motivy aut nebo vlaků díky kterým si osvojí práci s myší.