Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Kosa, Nástroje nejen pro Office zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Kosa zdarma ke stažení

Kosa je název dalšího obrázku resp. klipartu. Kreslená ilustrace Kosa je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Líbí se vám obrázek (klipart) Kosa? Použijte ho například jako Avatar k profilu v nějakém diskuzním fóru.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kosa zdarma ke stažení, Nástroje vektor do vašich dokumentů

Klipart Kosa ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 5 002 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  
  Sdílet na Google+  

Autor ilustrace: Netalloy

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Kosa patří do sekce Vektorové kliparty nástroje ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Přípitek zdarma Podívejte se i na klipart Trick or treat! ke stažení Mohl by vás také zajímat obrázek Kršna jantra ke stáhnutí. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: grafika, download, ilustrace, ilustrační obrázek, Nástroje, vektor, kliparty, obrázek, Kosa, cliparts, zdarma, ke stažení, vektorový obrázek

Doporučené použití klipartu: referáty, inkscape, profilovka, pozvánky, články, Facebook, památník, corelDraw, word, openOffice, Twitter

Mezi hezké kresby patří i klipart Šnek zdarma, ilustrace Náhrobní kámen ke stažení nebo vektor Barack Obama ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další zajímavé kliparty naleznete taktéž tam.

Taky máte někdy KOPR? Tím nemyslíme zeleninu, ale trošku hanlivou avšak výstižnou zkratku.