Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Kosa, Nástroje nejen pro Office zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Kosa zdarma ke stažení

Kosa je název dalšího obrázku resp. klipartu. Kreslená ilustrace Kosa je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Líbí se vám obrázek (klipart) Kosa? Použijte ho například jako Avatar k profilu v nějakém diskuzním fóru.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kosa zdarma ke stažení, Nástroje vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Kosa ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 5 002 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Netalloy

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Kosa je v kategorii Ilustrační kliparty nástroje ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Mapa Nevady zdarma Podívejte se i na obrázek Ghana ke stažení Mohl by vás také zajímat vektor Mexiko ke stáhnutí. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Nástroje, klipart, Kosa, grafika, vektor, ilustrační obrázek, ke stáhnutí, download, vektorový obrázek, free, obrázek, cliparts, ilustrace, zdarma, Kosa

Doporučené použití klipartu: časopis, Facebook, fotokniha, kalendář, referáty, corelDraw, památník, Pinterest, pozvánky, škola, Instagram, webové stránky, textové dokumenty, seminární práce, inkscape

Mezi ilustrační grafiku patří i obrázek Portugalsko zdarma, klipart HTML ke stažení nebo ilustrace Iglů ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Můžete jej využívat k čemukoliv zdarma. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další zajímavou grafiku naleznete taktéž tam.

Taky máte někdy KOPR? Tím nemyslíme zeleninu, ale trošku hanlivou avšak výstižnou zkratku.