Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Kosa, Nástroje nejen pro Office zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Kosa zdarma ke stažení

Kosa je název dalšího obrázku resp. klipartu. Kreslená ilustrace Kosa je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Líbí se vám obrázek (klipart) Kosa? Použijte ho například jako Avatar k profilu v nějakém diskuzním fóru.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kosa zdarma ke stažení, Nástroje vektor do vašich dokumentů

Klipart Kosa ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 5 002 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Netalloy

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Kosa se nachází v kategorii Obrázky nástroje ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Sushi z tuňáka ke stažení Podívejte se i na klipart Merkur ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat obrázek Molekula kofeinu zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stažení, vektor, ke stáhnutí, Kosa, ilustrační obrázek, zdarma, grafika, cliparts, kliparty, Kosa, ilustrace, free, vektorový obrázek, obrázek, Nástroje

Doporučené použití klipartu: web, corelDraw, PowerPoint, seminární práce, webové stránky, dokument, Pinterest, kalendář, pozvánky, blog, office, referáty, prezentace, word, textové dokumenty

Mezi zajímavé kliparty patří i klipart Motyka ke stažení, ilustrace Cherry rajčata ke stáhnutí nebo vektor Karty piky zdarma Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další vektorové ilustrace naleznete taktéž tam.

Taky máte někdy KOPR? Tím nemyslíme zeleninu, ale trošku hanlivou avšak výstižnou zkratku.