Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Konev, Nástroje nejen pro fotoknihy zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Konev zdarma ke stažení

Právě zde vidíte vektorový obrázek (tzv. Klipart), jeho název je Konev. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Konev nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Konev zdarma ke stažení, Nástroje vektor do vašich dokumentů

Obrázek Konev ke stáhnutí

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1331
1280x1065
800x665
500x416
160x133

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 28 197 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: lukeb

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Konev je v kategorii Vektorové kliparty nástroje ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Ganéša ke stáhnutí Podívejte se i na ilustrace Mapa Burkina Faso zdarma Mohl by vás také zajímat klipart Hodina duchů ke stažení. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: obrázek, vektorový obrázek, kliparty, Konev, Konev, ilustrační obrázek, ke stáhnutí, download, cliparts, free, klipart, zdarma, grafika, ke stažení, vektor

Doporučené použití klipartu: PowerPoint, openOffice, Instagram, profil, word, plakát, kalendář, články, pozvánky, webové stránky, inkscape, škola, Pinterest, dokumenty, dokument

Mezi vektorové ilustrace patří i ilustrace Bluma ke stáhnutí, vektor Studentka zdarma nebo obrázek Zákaz NATO ke stažení Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další ilustrační grafiku naleznete taktéž tam.