Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Konev, Nástroje nejen pro fotoknihy zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Konev zdarma ke stažení

Právě zde vidíte vektorový obrázek (tzv. Klipart), jeho název je Konev. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Konev nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Konev zdarma ke stažení, Nástroje vektor do vašich dokumentů

Klipart Konev ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1331
1280x1065
800x665
500x416
160x133

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 28 197 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: lukeb

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Konev se nachází v kategorii Kliparty nástroje ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Mrňous ke stažení Podívejte se i na klipart Vlak ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat obrázek Girl zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stáhnutí, klipart, vektorový obrázek, download, grafika, ke stažení, cliparts, ilustrace, obrázek, zdarma, vektor, Konev, Nástroje, Konev, ilustrační obrázek

Doporučené použití klipartu: Pinterest, webové stránky, časopis, fotokniha, škola, profil, inkscape, dokumenty, památník, referáty, Twitter, Instagram, web, prezentace, blog

Mezi zajímavou grafiku patří i klipart Vlajka Súdánu ke stažení, ilustrace Zahradnice s růžemi ke stáhnutí nebo vektor Ovce zdarma Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavé vektory naleznete taktéž tam.