Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Kolečko, Nástroje do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Kolečko zdarma ke stažení

Nacházíte se na stránce, která obsahuje vektorový obrázek nazvaný Kolečko. Stahujte klipart Kolečko v originálním vektorovém formátu SVG, který zaručí nejlepší výsledkou grafickou kvalitu obrázku. Z důvodu kompatibility a usnadnění konverze nabízíme ke stažení i soubory ve formátu JPG nebo PNG a to hned v několika různých rozměrech. Náš tip. Použijte obrázek Kolečko v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kolečko zdarma ke stažení, Nástroje vektor do vašich dokumentů

Klipart Kolečko ke stáhnutí

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x851
1280x681
800x426
500x266
160x85

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 20 820 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: francesco_rollandin

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Kolečko se nachází v sekci Kliparty nástroje ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Mechanik ke stáhnutí Podívejte se i na klipart Girl zdarma Mohl by vás také zajímat obrázek Zákaz selfie tyčí ke stažení. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektor, grafika, obrázek, zdarma, download, ke stažení, ilustrace, klipart, vektorový obrázek, kliparty, Nástroje, ilustrační obrázek, ke stáhnutí, cliparts, free

Doporučené použití klipartu: corelDraw, seminární práce, PowerPoint, referáty, openOffice, blog, dokumenty, office, Pinterest, památník, inkscape, škola, web, články, profilovka

Mezi vektorové ilustrace patří i klipart Cizrna ke stáhnutí, ilustrace Dwight Eisenhower zdarma nebo vektor Mapa Velké Británie ke stažení Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Pro další informace a další zajímavá díla navštívte jejich internetovou prezentaci. Další ilustrační grafiku naleznete taktéž tam.