Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Kolečko, Nástroje do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Kolečko zdarma ke stažení

Nacházíte se na stránce, která obsahuje vektorový obrázek nazvaný Kolečko. Stahujte klipart Kolečko v originálním vektorovém formátu SVG, který zaručí nejlepší výsledkou grafickou kvalitu obrázku. Z důvodu kompatibility a usnadnění konverze nabízíme ke stažení i soubory ve formátu JPG nebo PNG a to hned v několika různých rozměrech. Náš tip. Použijte obrázek Kolečko v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kolečko zdarma ke stažení, Nástroje vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Kolečko ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x851
1280x681
800x426
500x266
160x85

Obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 20 820 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: francesco_rollandin

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Kolečko je v sekci Obrázky, kliparty nástroje ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Jordánsko ke stažení Podívejte se i na obrázek Mapa Austrálie ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat vektor Molekula kofeinu zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Kolečko, free, klipart, ke stažení, vektorový obrázek, vektor, cliparts, ilustrační obrázek, Nástroje, obrázek, ilustrace, Kolečko, kliparty, ke stáhnutí, zdarma

Doporučené použití klipartu: Pinterest, PowerPoint, škola, kalendář, avatar, fotokniha, dokument, web, profil, památník, corelDraw, prezentace, pozvánky, Facebook, dokumenty

Mezi zajímavou grafiku patří i obrázek Čtenářka ke stažení, klipart Bitcoin ke stáhnutí nebo ilustrace Psaníčko zdarma Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Původ či jméno skutečného autora díla lze většinou nalézt na webovkách tohoto projektu. Další zajímavé vektory naleznete taktéž tam.