Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Kladivo, Nástroje pro různé účely zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Kladivo zdarma ke stažení

Zajímavý obrázek s názvem Kladivo. Doporučujeme vám využít všech výhod, které jsou nabízeny vektorovou grafikou. Užijte si špičkové kvality v jakémkoliv rozlišení při zachování stejné souborové velikosti. Stahujte obrázek Kladivo ve formátu SVG. Náš tip. Použijte obrázek Kladivo v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kladivo zdarma ke stažení, Nástroje vektor do vašich dokumentů

Klipart Kladivo ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1586x1600
1269x1280
793x800
496x500
159x160

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 10 316 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: david_benjamin

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Kladivo se nachází v kategorii Ilustrační kliparty nástroje ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Keňa ke stažení Podívejte se i na klipart Hlávkový salát ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat obrázek Jablka zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: download, klipart, ke stažení, cliparts, grafika, obrázek, ilustrační obrázek, vektor, Kladivo, vektorový obrázek, Nástroje, kliparty, ke stáhnutí, Kladivo, ilustrace

Doporučené použití klipartu: dokument, inkscape, časopis, fotokniha, web, blog, prezentace, referáty, seminární práce, openOffice, pozvánky, Instagram, Pinterest, články, corelDraw

Mezi zajímavé kliparty patří i klipart Znak štír ke stažení, ilustrace Diazepam ke stáhnutí nebo vektor Modrá květina zdarma Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další vektorové ilustrace naleznete taktéž tam.