Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Kladivo, Nástroje pro různé účely zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Kladivo zdarma ke stažení

Zajímavý obrázek s názvem Kladivo. Doporučujeme vám využít všech výhod, které jsou nabízeny vektorovou grafikou. Užijte si špičkové kvality v jakémkoliv rozlišení při zachování stejné souborové velikosti. Stahujte obrázek Kladivo ve formátu SVG. Náš tip. Použijte obrázek Kladivo v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kladivo zdarma ke stažení, Nástroje vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Kladivo ke stáhnutí

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1586x1600
1269x1280
793x800
496x500
159x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 10 316 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  
  Sdílet na Google+  

Autor ilustrace: david_benjamin

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Kladivo je v kategorii Ilustrační obrázky nástroje ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Dáma z historického módního magazínu ke stáhnutí Podívejte se i na obrázek Historická tramvaj zdarma Mohl by vás také zajímat vektor Chleba ke stažení. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stažení, free, klipart, vektorový obrázek, Nástroje, kliparty, download, ilustrační obrázek, grafika, cliparts, Kladivo, vektor, obrázek

Doporučené použití klipartu: časopis, web, avatar, fotokniha, seminární práce, profil, Facebook, word, inkscape, PowerPoint, pozvánky

Mezi vektorové ilustrace patří i obrázek Žížala ke stáhnutí, klipart Jablka zdarma nebo ilustrace Slavnostní přípitek ke stažení Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Můžete jej využívat k čemukoliv zdarma. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další ilustrační grafiku naleznete taktéž tam.