Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Kladivo, Nástroje pro různé účely zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Kladivo zdarma ke stažení

Zajímavý obrázek s názvem Kladivo. Doporučujeme vám využít všech výhod, které jsou nabízeny vektorovou grafikou. Užijte si špičkové kvality v jakémkoliv rozlišení při zachování stejné souborové velikosti. Stahujte obrázek Kladivo ve formátu SVG. Náš tip. Použijte obrázek Kladivo v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kladivo zdarma ke stažení, Nástroje vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Kladivo ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1586x1600
1269x1280
793x800
496x500
159x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 10 316 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: david_benjamin

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Kladivo je v kategorii Vektorové kliparty nástroje ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Edward Snowden zdarma Podívejte se i na obrázek Warszawa 210 ke stažení Mohl by vás také zajímat vektor Brouček ke stáhnutí. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: grafika, Nástroje, free, Kladivo, vektor, vektorový obrázek, kliparty, klipart, ilustrace, ilustrační obrázek, Kladivo, cliparts, ke stáhnutí, download, obrázek

Doporučené použití klipartu: referáty, Facebook, avatar, památník, plakát, Twitter, škola, textové dokumenty, Instagram, články, corelDraw, profil, dokumenty, časopis, word

Mezi ilustrační grafiku patří i obrázek Tapír zdarma, klipart Skarab ke stažení nebo ilustrace Babočka kopřivová ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Můžete jej využívat k čemukoliv zdarma. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další zajímavou grafiku naleznete taktéž tam.