Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Kanystr, Nástroje pro různé účely zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Kanystr zdarma ke stažení

Jednoduchý klipart (clipart) pojmenovaný výstižně - Kanystr. Kreslená ilustrace Kanystr je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Líbí se vám vektorová grafika pojmenovaná Kanystr? Použijte ji jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kanystr zdarma ke stažení, Nástroje vektor do vašich dokumentů

Obrázek Kanystr ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1565x1600
1252x1280
782x800
489x500
156x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 5 957 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  
  Sdílet na Google+  

Autor ilustrace: bersace

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Kanystr je v kategorii Obrázky nástroje ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Balón zdarma Podívejte se i na ilustrace Žena s nepovedeným účesem ke stažení Mohl by vás také zajímat klipart Smajlík panda ke stáhnutí. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: obrázek, vektor, cliparts, download, klipart, ke stažení, kliparty, ilustrace, Nástroje, ke stáhnutí, zdarma, grafika, vektorový obrázek

Doporučené použití klipartu: openOffice, PowerPoint, corelDraw, prezentace, inkscape, fotokniha, web, blog, články, word, profilovka

Mezi hezké kresby patří i ilustrace Beránek zdarma, vektor Nota ke stažení nebo obrázek Slon ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další zajímavé kliparty naleznete taktéž tam.