Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Injekční stříkačka, Nástroje zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Injekční stříkačka zdarma ke stažení

Injekční stříkačka je název dalšího obrázku resp. klipartu. Pakliže si chcete obrázek Injekční stříkačka stáhnout k dalšímu užití, doporučujeme download klipartu ve formátu SVG. Formát SVG je tzv. bezeztrátový - velikost zobrazení lze libovolně změnit aniž by utrpěla výsledná kvalita nebo se změnila velikost souboru. Tento vektorový klipart lze využít k jakémukoliv účelu. Můžete ho použít i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Injekční stříkačka zdarma ke stažení, Nástroje vektor do vašich dokumentů

Klipart Injekční stříkačka ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 7 204 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  
  Sdílet na Google+  

Autor ilustrace: pitr

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Injekční stříkačka se nachází v kategorii Ilustrační kliparty nástroje ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Skleněné květiny 2 ke stažení Podívejte se i na klipart Čarodějnické rekvizity ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat obrázek Blondýna za volantem zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: obrázek, download, ke stažení, free, cliparts, ke stáhnutí, vektor, kliparty, zdarma, Injekční stříkačka, ilustrační obrázek, Nástroje, vektorový obrázek

Doporučené použití klipartu: openOffice, inkscape, Pinterest, web, avatar, prezentace, webové stránky, blog, textové dokumenty, dokument, corelDraw

Mezi zajímavou grafiku patří i klipart Jaro ke stažení, ilustrace Mapa Severní Ameriky ke stáhnutí nebo vektor Roháč zdarma Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další zajímavé vektory naleznete taktéž tam.