Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Injekce, Nástroje nejen pro fotoknihy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Injekce zdarma ke stažení

Vektorový obrázek nebo-li klipart (angl. clipart). Tato kreslená ilustrace má název Injekce. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Injekce zdarma ke stažení, Nástroje vektor do vašich dokumentů

Obrázek Injekce ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1569
1280x1255
800x784
500x490
160x157

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 5 302 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  
  Sdílet na Google+  

Autor ilustrace: Remigho

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Injekce je v kategorii Obrázky nástroje ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Květinový dekor zdarma Podívejte se i na ilustrace Balón ke stažení Mohl by vás také zajímat klipart Žena za volantem ke stáhnutí. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Nástroje, download, ke stažení, kliparty, Injekce, ilustrační obrázek, klipart, ke stáhnutí, grafika, vektorový obrázek, ilustrace, vektor, cliparts

Doporučené použití klipartu: Facebook, časopis, inkscape, web, památník, word, dokument, kalendář, blog, pozvánky, Pinterest

Mezi ilustrační grafiku patří i ilustrace Hugo Chavez zdarma, vektor Mapa USA ke stažení nebo obrázek Pozor, ježibaby! ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další zajímavou grafiku naleznete taktéž tam.