Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Injekce, Nástroje nejen pro fotoknihy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Injekce zdarma ke stažení

Vektorový obrázek nebo-li klipart (angl. clipart). Tato kreslená ilustrace má název Injekce. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Injekce zdarma ke stažení, Nástroje vektor do vašich dokumentů

Klipart Injekce ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1569
1280x1255
800x784
500x490
160x157

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 5 302 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Remigho

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Injekce patří do sekce Ilustrační obrázky nástroje ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Mobil zdarma Podívejte se i na klipart Morpho peleides ke stažení Mohl by vás také zajímat obrázek Pozor, ježibaby! ke stáhnutí. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: zdarma, ilustrace, vektorový obrázek, cliparts, Injekce, vektor, kliparty, Injekce, Nástroje, ke stažení, grafika, ke stáhnutí, free, klipart, obrázek

Doporučené použití klipartu: Instagram, office, profilovka, profil, prezentace, Pinterest, památník, kalendář, blog, PowerPoint, corelDraw, textové dokumenty, word, časopis, plakát

Mezi kreslené ilustrace patří i klipart Krtek zdarma, ilustrace Mapa Španělska ke stažení nebo vektor Mapa Mali ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Informace o původu či skutečném autorovi díla lze dohledat na stránkách projektu. Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.