Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Injekce, Nástroje nejen pro fotoknihy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Injekce zdarma ke stažení

Vektorový obrázek nebo-li klipart (angl. clipart). Tato kreslená ilustrace má název Injekce. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Injekce zdarma ke stažení, Nástroje vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Injekce ke stáhnutí

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1569
1280x1255
800x784
500x490
160x157

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 5 302 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Remigho

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Injekce se nachází v sekci Kliparty nástroje ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Angelina Jolie ke stáhnutí Podívejte se i na vektor Pentagram zdarma Mohl by vás také zajímat ilustrace Jezevec ke stažení. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Injekce, free, kliparty, Injekce, klipart, ilustrace, vektorový obrázek, download, vektor, ilustrační obrázek, Nástroje, grafika, cliparts, ke stáhnutí, obrázek

Doporučené použití klipartu: kalendář, škola, památník, dokumenty, Instagram, avatar, dokument, word, plakát, časopis, Twitter, textové dokumenty, fotokniha, profilovka, profil

Mezi vektorové ilustrace patří i vektor Vozíčkáři ke stáhnutí, obrázek Žlutá ozdoba zdarma nebo klipart Pařáty smrtky ke stažení Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Další informace například o jménu autora autora či datu vzniku předlohy lze většinou nalézt na jejich stránkách. Další ilustrační grafiku naleznete taktéž tam.