Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Hrábě, Nástroje nejen pro fotoknihy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Hrábě zdarma ke stažení

Jednoduchý klipart (clipart) pojmenovaný výstižně - Hrábě. Klipart Hrábě je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný Hrábě lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Hrábě zdarma ke stažení, Nástroje vektor do vašich dokumentů

Klipart Hrábě ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1166
1280x933
800x583
500x365
160x117

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 35 121 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: cyberscooty

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Hrábě patří do sekce Kliparty nástroje ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Vuvuzela zdarma Podívejte se i na klipart Krtek ke stažení Mohl by vás také zajímat obrázek Volské oko ke stáhnutí. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: kliparty, vektor, ke stažení, vektorový obrázek, ilustrace, free, cliparts, Hrábě, download, klipart, grafika, ke stáhnutí, obrázek, ilustrační obrázek, Hrábě

Doporučené použití klipartu: word, corelDraw, web, dokumenty, profil, seminární práce, profilovka, avatar, textové dokumenty, škola, prezentace, Twitter, blog, kalendář, inkscape

Mezi kreslené ilustrace patří i klipart Radiové vlny zdarma, ilustrace Vánoční stuha ke stažení nebo vektor Miminko ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Proto je šířen zdarma a bez podmínek. Informace o původu či skutečném autorovi díla lze dohledat na stránkách projektu. Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.