Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Hrábě, Nástroje nejen pro fotoknihy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Hrábě zdarma ke stažení

Jednoduchý klipart (clipart) pojmenovaný výstižně - Hrábě. Klipart Hrábě je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný Hrábě lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Hrábě zdarma ke stažení, Nástroje vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Hrábě ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1166
1280x933
800x583
500x365
160x117

Klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 35 121 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: cyberscooty

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Hrábě se nachází v kategorii Ilustrační obrázky nástroje ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Velikonoční motiv ke stažení Podívejte se i na vektor Znak váhy ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat ilustrace Sýkora koňadra zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Nástroje, grafika, klipart, ke stáhnutí, Hrábě, zdarma, ilustrační obrázek, cliparts, ilustrace, ke stažení, download, vektor, free, vektorový obrázek, Hrábě

Doporučené použití klipartu: seminární práce, Facebook, referáty, PowerPoint, Pinterest, fotokniha, textové dokumenty, články, dokument, webové stránky, památník, plakát, škola, office, pozvánky

Mezi zajímavé kliparty patří i vektor Grapefruit ke stažení, obrázek zelená oliva ke stáhnutí nebo klipart GPS zdarma Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Můžete jej využívat k čemukoliv zdarma. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další vektorové ilustrace naleznete taktéž tam.