Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Hrábě, Nástroje nejen pro fotoknihy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Hrábě zdarma ke stažení

Jednoduchý klipart (clipart) pojmenovaný výstižně - Hrábě. Klipart Hrábě je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný Hrábě lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Hrábě zdarma ke stažení, Nástroje vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Hrábě ke stáhnutí

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1166
1280x933
800x583
500x365
160x117

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 35 121 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: cyberscooty

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Hrábě je v kategorii Obrázky, kliparty nástroje ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Atomová elektrárna ke stáhnutí Podívejte se i na obrázek Kuřecí noha zdarma Mohl by vás také zajímat vektor Aligátor ke stažení. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Hrábě, ilustrace, zdarma, obrázek, vektorový obrázek, cliparts, free, Hrábě, ke stáhnutí, kliparty, Nástroje, grafika, download, vektor, ke stažení

Doporučené použití klipartu: plakát, profilovka, PowerPoint, office, openOffice, textové dokumenty, profil, památník, seminární práce, časopis, prezentace, avatar, kalendář, webové stránky, články

Mezi zajímavé ilustrace patří i obrázek Květinový dekor ke stáhnutí, klipart Thomas Alva Edison zdarma nebo ilustrace Babička ke stažení Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další hezké kresby naleznete taktéž tam.