Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Hrábě, Nástroje nejen pro fotoknihy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Hrábě zdarma ke stažení

Jednoduchý klipart (clipart) pojmenovaný výstižně - Hrábě. Klipart Hrábě je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný Hrábě lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Hrábě zdarma ke stažení, Nástroje vektor do vašich dokumentů

Obrázek Hrábě ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1166
1280x933
800x583
500x365
160x117

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 35 121 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  
  Sdílet na Google+  

Autor ilustrace: cyberscooty

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Hrábě je v kategorii Obrázky nástroje ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Warszawa 210 zdarma Podívejte se i na ilustrace Valentýnské srdce ke stažení Mohl by vás také zajímat klipart Nekouřit ke stáhnutí. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: zdarma, Hrábě, ilustrace, Nástroje, klipart, download, obrázek, ilustrační obrázek, cliparts, ke stažení, vektor, kliparty, grafika

Doporučené použití klipartu: články, památník, office, kalendář, dokument, blog, profilovka, Facebook, fotokniha, inkscape, openOffice

Mezi hezké kresby patří i ilustrace Vánoční ozdoba zdarma, vektor Mapa Slovenska ke stažení nebo obrázek Santa se sobem ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další zajímavé kliparty naleznete taktéž tam.