Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Hoblík, Nástroje do prezentací zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Hoblík zdarma ke stažení

Nacházíte se na stránce, která obsahuje vektorový obrázek nazvaný Hoblík. Vektorová ilustrace Hoblík je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Hoblík zdarma ke stažení, Nástroje vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Hoblík ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x861
1280x689
800x431
500x269
160x86

Obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 5 079 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Machovka

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Hoblík je v sekci Ilustrační obrázky nástroje ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Zákaz dětí ke stažení Podívejte se i na obrázek Páv ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat vektor Mapa Francie zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: download, grafika, ke stáhnutí, Hoblík, cliparts, vektorový obrázek, zdarma, free, ilustrační obrázek, Hoblík, ke stažení, vektor, klipart, Nástroje, obrázek

Doporučené použití klipartu: inkscape, památník, časopis, referáty, webové stránky, Instagram, Pinterest, Twitter, PowerPoint, kalendář, prezentace, profil, dokumenty, články, office

Mezi zajímavou grafiku patří i obrázek Doktorka ke stažení, klipart Zákaz kouření ke stáhnutí nebo ilustrace Hlasitost zdarma Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Původ či jméno skutečného autora díla lze většinou nalézt na webovkách tohoto projektu. Další zajímavé vektory naleznete taktéž tam.