Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Hoblík, Nástroje do prezentací zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Hoblík zdarma ke stažení

Nacházíte se na stránce, která obsahuje vektorový obrázek nazvaný Hoblík. Vektorová ilustrace Hoblík je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Hoblík zdarma ke stažení, Nástroje vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Hoblík ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x861
1280x689
800x431
500x269
160x86

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 5 079 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Machovka

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Hoblík patří do sekce Vektorové obrázky nástroje ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Meče a štít zdarma Podívejte se i na vektor Frankenstein ke stažení Mohl by vás také zajímat ilustrace Didgeridoo ke stáhnutí. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Hoblík, cliparts, vektor, ilustrační obrázek, free, ke stáhnutí, download, kliparty, grafika, ke stažení, vektorový obrázek, ilustrace, klipart, Nástroje, zdarma

Doporučené použití klipartu: kalendář, blog, dokument, textové dokumenty, prezentace, corelDraw, časopis, Twitter, články, pozvánky, avatar, webové stránky, inkscape, word, referáty

Mezi kreslené ilustrace patří i vektor PDF zdarma, obrázek Model atomu ke stažení nebo klipart Krumpáč ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Na jejich stránkách lze často dohledat podrobnosti o dílu (datum, autor). Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.