Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Hoblík, Nástroje do prezentací zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Hoblík zdarma ke stažení

Nacházíte se na stránce, která obsahuje vektorový obrázek nazvaný Hoblík. Vektorová ilustrace Hoblík je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Hoblík zdarma ke stažení, Nástroje vektor do vašich dokumentů

Obrázek Hoblík ke stáhnutí

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x861
1280x689
800x431
500x269
160x86

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 5 079 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Machovka

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Hoblík je v kategorii Obrázky nástroje ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Mapa Německa ke stáhnutí Podívejte se i na ilustrace Mapa Polska zdarma Mohl by vás také zajímat klipart Královna ke stažení. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: kliparty, ilustrace, download, Hoblík, free, Hoblík, grafika, vektorový obrázek, ke stáhnutí, klipart, cliparts, ke stažení, vektor, ilustrační obrázek, zdarma

Doporučené použití klipartu: PowerPoint, word, seminární práce, profilovka, články, časopis, inkscape, kalendář, avatar, plakát, referáty, textové dokumenty, škola, profil, webové stránky

Mezi zajímavé ilustrace patří i ilustrace Mapa Nigeru ke stáhnutí, vektor Stavitelný klíč zdarma nebo obrázek Sněženka ke stažení Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další hezké kresby naleznete taktéž tam.