Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Hoblík, Nástroje do prezentací zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Hoblík zdarma ke stažení

Nacházíte se na stránce, která obsahuje vektorový obrázek nazvaný Hoblík. Vektorová ilustrace Hoblík je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Hoblík zdarma ke stažení, Nástroje vektor do vašich dokumentů

Obrázek Hoblík ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x861
1280x689
800x431
500x269
160x86

Vektorový klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 5 079 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  
  Sdílet na Google+  

Autor ilustrace: Machovka

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Hoblík je v sekci Vektorové obrázky nástroje ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Králík ke stažení Podívejte se i na ilustrace Točená zmrzlina ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat klipart Citron zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: kliparty, obrázek, ilustrační obrázek, Hoblík, grafika, free, Nástroje, zdarma, vektor, cliparts, vektorový obrázek, download, ke stažení

Doporučené použití klipartu: word, openOffice, pozvánky, plakát, textové dokumenty, referáty, avatar, články, Facebook, office, dokument

Mezi zajímavé kliparty patří i ilustrace Dělo ke stažení, vektor Kytara ke stáhnutí nebo obrázek Hypnóza zdarma Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Proto je šířen zdarma a bez podmínek. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další vektorové ilustrace naleznete taktéž tam.