Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Voda, Nápoje pro dokumenty zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Voda zdarma ke stažení

Voda je jméno dalšího grafického díla z naší galerie klipartů. Vyberte si nejlepší formát a rozlišení obrázku s názvem Voda. Ideální je použít originální vektorový formát .svg. Ne všechny programy ho ale umí korektně zobrazit. Pokud si vyberete jpeg nebo png soubor, zvolte správnou velikost. Příliš malé rozlišení způsobí horší vyslednou kvalitu. Příliš velký soubor se bude zbytečně dlouho nahrávat, stahovat mnoho dat a zabírat místo na disku nebo v paměti. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Voda zdarma ke stažení, Nápoje vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Voda ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1021x1600
816x1280
510x800
318x500
101x160

Obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 13 416 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  
  Sdílet na Google+  

Autor ilustrace: Gerald_G

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Voda je v sekci Vektorové obrázky nápoje ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Čtenář ke stažení Podívejte se i na obrázek Vajíčko ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat vektor Lebka 3D zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: download, ilustrace, ke stáhnutí, grafika, vektorový obrázek, Nápoje, kliparty, Voda, klipart, obrázek, ke stažení, ilustrační obrázek, cliparts

Doporučené použití klipartu: časopis, textové dokumenty, inkscape, dokument, PowerPoint, profilovka, dokumenty, webové stránky, referáty, profil, Facebook

Mezi zajímavou grafiku patří i obrázek Žralok ke stažení, klipart Slepá spravedlnost ke stáhnutí nebo ilustrace Štastný Nový rok zdarma Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Proto je poskytován zdarma za jakýmkoliv účelem. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další zajímavé vektory naleznete taktéž tam.

Víte, kdo to byl Konšel, kdo byla Xantipa nebo kdo byl Casanova? Tyto a další historické osobnosti nebo profese naleznete právě zde.