Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Šálek, Nápoje pro dokumenty zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Šálek zdarma ke stažení

Vektorový obrázek nebo-li klipart (angl. clipart). Tato kreslená ilustrace má název Šálek. Stahujte klipart Šálek v originálním vektorovém formátu SVG, který zaručí nejlepší výsledkou grafickou kvalitu obrázku. Z důvodu kompatibility a usnadnění konverze nabízíme ke stažení i soubory ve formátu JPG nebo PNG a to hned v několika různých rozměrech. Náš tip. Použijte obrázek Šálek v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Šálek zdarma ke stažení, Nápoje vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Šálek ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1233
1280x987
800x617
500x385
160x123

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 12 455 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Gerald_G

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Šálek patří do sekce Kliparty nápoje ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Zákaz dětí zdarma Podívejte se i na vektor Volské oko ke stažení Mohl by vás také zajímat ilustrace Vyplazený jazyk ke stáhnutí. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: klipart, ke stažení, Šálek, vektor, Šálek, cliparts, ilustrace, kliparty, Nápoje, vektorový obrázek, obrázek, ilustrační obrázek, zdarma, free, grafika

Doporučené použití klipartu: Twitter, fotokniha, web, Instagram, plakát, časopis, corelDraw, kalendář, škola, prezentace, profilovka, Pinterest, články, word, Facebook

Mezi hezké kresby patří i vektor Dévédéčko zdarma, obrázek Hvězdičky ke stažení nebo klipart Žluté fazole ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Na jejich stránkách lze často dohledat podrobnosti o dílu (datum, autor). Další zajímavé kliparty naleznete taktéž tam.

Pokud sledujete Rally Dakar tak jistě víte, že v kategorii kamionů je jasným lídrem automobilka KAMAZ. Pokud vás navíc baví počítačové hry, je hra Kamaz pro vás jako dělaná!