Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Šálek, Nápoje pro dokumenty zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Šálek zdarma ke stažení

Vektorový obrázek nebo-li klipart (angl. clipart). Tato kreslená ilustrace má název Šálek. Stahujte klipart Šálek v originálním vektorovém formátu SVG, který zaručí nejlepší výsledkou grafickou kvalitu obrázku. Z důvodu kompatibility a usnadnění konverze nabízíme ke stažení i soubory ve formátu JPG nebo PNG a to hned v několika různých rozměrech. Náš tip. Použijte obrázek Šálek v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Šálek zdarma ke stažení, Nápoje vektor do vašich dokumentů

Obrázek Šálek ke stáhnutí

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1233
1280x987
800x617
500x385
160x123

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 12 455 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Gerald_G

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Šálek je v kategorii Obrázky, kliparty nápoje ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Meče a štít ke stáhnutí Podívejte se i na ilustrace Porsche zdarma Mohl by vás také zajímat klipart Bluetooth ke stažení. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stažení, vektorový obrázek, zdarma, ke stáhnutí, ilustrační obrázek, vektor, free, kliparty, obrázek, klipart, download, Šálek, grafika, Nápoje, ilustrace

Doporučené použití klipartu: web, profil, office, webové stránky, Pinterest, dokumenty, Twitter, pozvánky, dokument, Instagram, články, corelDraw, avatar, word, seminární práce

Mezi vektorové ilustrace patří i ilustrace Pivní sud ke stáhnutí, vektor Alan Turing zdarma nebo obrázek Gekon ke stažení Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další ilustrační grafiku naleznete taktéž tam.

Pokud sledujete Rally Dakar tak jistě víte, že v kategorii kamionů je jasným lídrem automobilka KAMAZ. Pokud vás navíc baví počítačové hry, je hra Kamaz pro vás jako dělaná!