Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Pivo v plechovce, Nápoje zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Pivo v plechovce zdarma ke stažení

Pivo v plechovce je název dalšího obrázku resp. klipartu. Klipart Pivo v plechovce je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Tento vektorový klipart lze využít k jakémukoliv účelu. Můžete ho použít i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Pivo v plechovce zdarma ke stažení, Nápoje vektor do vašich dokumentů

Klipart Pivo v plechovce ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

828x1600
663x1280
414x800
259x500
83x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 32 534 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: glitch

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Pivo v plechovce patří do sekce Obrázky nápoje ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Tenista zdarma Podívejte se i na klipart Švestka ke stažení Mohl by vás také zajímat obrázek Eva u stromu poznání ke stáhnutí. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: grafika, kliparty, free, ke stáhnutí, vektor, ilustrace, cliparts, Nápoje, vektorový obrázek, Pivo v plechovce, klipart, ilustrační obrázek, download, zdarma, Pivo v plechovce

Doporučené použití klipartu: dokument, PowerPoint, články, referáty, word, avatar, webové stránky, corelDraw, profilovka, prezentace, Facebook, profil, památník, plakát, škola

Mezi kreslené ilustrace patří i klipart Kadeřávek zdarma, ilustrace Rytíř ke stažení nebo vektor Mapa Bhútánu ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Informace o původu či skutečném autorovi díla lze dohledat na stránkách projektu. Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.