Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Pivo, Nápoje pro různé účely zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Pivo zdarma ke stažení

Pivo je jméno dalšího grafického díla z naší galerie klipartů. Pakliže si chcete obrázek Pivo stáhnout k dalšímu užití, doporučujeme download klipartu ve formátu SVG. Formát SVG je tzv. bezeztrátový - velikost zobrazení lze libovolně změnit aniž by utrpěla výsledná kvalita nebo se změnila velikost souboru. Líbí se vám vektorová grafika pojmenovaná Pivo? Použijte ji jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Pivo zdarma ke stažení, Nápoje vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Pivo ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1077x1600
862x1280
538x800
336x500
107x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 39 555 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  
  Sdílet na Google+  

Autor ilustrace: drunken_duck

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Pivo je v kategorii Obrázky nápoje ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Vosa zdarma Podívejte se i na obrázek Narození Ježíška ke stažení Mohl by vás také zajímat vektor Narozeninový dort ke stáhnutí. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stažení, download, free, Pivo, kliparty, grafika, zdarma, ke stáhnutí, cliparts, ilustrační obrázek, vektor, ilustrace, klipart

Doporučené použití klipartu: web, textové dokumenty, PowerPoint, inkscape, Twitter, avatar, dokumenty, plakát, články, word, referáty

Mezi ilustrační grafiku patří i obrázek Šípek zdarma, klipart Mapa Jižní Ameriky ke stažení nebo ilustrace Stará ježibaba ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další zajímavou grafiku naleznete taktéž tam.

Máte občas problémy s operačním systémem Windows? Nejste v tom sami. Část lidí tyto problémy řeší přechodem na jiný operační systém a část díky vzteku vymýšlí vtipy o Windows.