Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Pivo, Nápoje pro různé účely zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Pivo zdarma ke stažení

Pivo je jméno dalšího grafického díla z naší galerie klipartů. Pakliže si chcete obrázek Pivo stáhnout k dalšímu užití, doporučujeme download klipartu ve formátu SVG. Formát SVG je tzv. bezeztrátový - velikost zobrazení lze libovolně změnit aniž by utrpěla výsledná kvalita nebo se změnila velikost souboru. Líbí se vám vektorová grafika pojmenovaná Pivo? Použijte ji jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Pivo zdarma ke stažení, Nápoje vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Pivo ke stáhnutí

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1077x1600
862x1280
538x800
336x500
107x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 39 555 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: drunken_duck

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Pivo je v kategorii Kliparty nápoje ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Vlak piktogram ke stáhnutí Podívejte se i na obrázek Mapa Bangladéše zdarma Mohl by vás také zajímat vektor špenát ke stažení. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: obrázek, Nápoje, grafika, download, ilustrace, cliparts, vektorový obrázek, ke stažení, zdarma, vektor, ilustrační obrázek, Pivo, free, ke stáhnutí, klipart

Doporučené použití klipartu: Pinterest, openOffice, Facebook, památník, časopis, referáty, dokumenty, inkscape, seminární práce, Instagram, profilovka, prezentace, profil, web, office

Mezi zajímavé vektory patří i obrázek Chrám ke stáhnutí, klipart Bonboniéra zdarma nebo ilustrace Banány ke stažení Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Můžete jej využívat k čemukoliv zdarma. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další kreslené ilustrace naleznete taktéž tam.

Máte občas problémy s operačním systémem Windows? Nejste v tom sami. Část lidí tyto problémy řeší přechodem na jiný operační systém a část díky vzteku vymýšlí vtipy o Windows.